Hledáme lidem práci Manpower

Pracovník ve výrobě od 28.000,-

Lokalita Kopřivnice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Udělejte změnu a získejte novou práci ve Frenštátě pod Radhoštěm.
Nabíráme do moderní výroby na různé pozice – zkušené pracovníky i nadšené nováčky. Zajímavá mzda, nástupní bonus a spousta dalších výhod – čtěte dál!

Popis pozice:

Máme k dispozici několik volných pracovních pozic ve výrobě. Pokud ještě nemáte tolik zkušeností, nemáte se čeho bát! Zaškolení je u nás samozřejmostí.

Profil kandidáta:

– Manuální zručnost
– Zodpovědný přístup k práci
– Ochota pracovat v třísměnném provozu
– Zaslání životopisu elektronicky

Nabízíme:

– Stabilní práci na HPP u společnosti, která je špičkou v oboru
– Možnost nástupu do KMENE!
– Mzdu 28.000 – 33.000 Kč
– Nástupní bonus 20.000 Kč
– Odměny při životním a pracovním jubileu
– Společenské a kulturní akce
– Půjčky pro zaměstnance
– Moderní a čisté prostředí
– 5 týdnů dovolené
– Závodní jídelna a další různé benefity..

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete mi životopis pomocí tlačítka níže nebo rovnou zavolejte na telefonní číslo zobrazit tel. číslo !

Těším se na spolupráci.

  • Žatec, Louny
  • R E P O N spol. s r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. července
  • Chodová Planá
  • OBS Praha s.r.o.
Zveřejněno: 4. srpna

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

AJ akce benefit benefity bonus Bor elektro EU Frenštát IT kandidát Most možnost mzda nabídka náplň práce nová odměny pod Radhoštěm pozice práce pracovní pracovní nabídka pracovník pro zaměstnance prostředí společnost společnosti stabilní školení telefon zaslání Zruč životopis dovolené kulturní náplň obor odpovědný pomoc PR profi přístup půjčky výroby závod zkušenost životní