Hledáme lidem práci Manpower

Vydělejte si 215 Kč/hod. ve skladu v Buštěhradu u Kladna!

Lokalita Buštěhrad
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Služby, umění a kultura

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Rozhlížíte se po novém zaměstnání a nevadí Vám práce na DPČ (alespoň pro začátek)?

Máte zkušenosti s prácí ve skladu nebo nebojíte se náročnější práce, například manipoulace se zbožím?

Nabízíme práci kompletáře na šestihodinové směny do skladu v Buštěhradu u Kladna.

Popis pozice:

Jedná se o práci na příjmu a expedici zboží - manipulace se zbožím pomocí skladové techniky, kompletace objednávek, kontrola kvality apod.

Práce probíhá na ranní a odpolední směny.

Profil kandidáta:

Požadujeme dobrou fyzickou kondici, plnoletost a zodpovědný přístup k práci.

Možnost plynule navázat ze smlouvy DPČ na hlavní pracovní poměr - preferujeme dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme:

  • vyděláte si 215 Kč/hod.
  • nové a moderní pracovní prostředí
  • možnost záloh a mnoho dalšího

Velmi rychlý proces nástupu, neváhejte a ozvěte se prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo volejte zobrazit tel. číslo !

  • Nové Město, Praha
  • McDonald`s ČR spol. s r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 25. března
  • Všenory
  • Krijcos CS, a.s.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Herní zóna
  • Fitness na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března

DoDo Czech s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Domov seniorů Fénix s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., Mateřská škola, Praha 4, Voráčovská 2, FLORA 24 s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., ARAMARK, s.r.o., Special Security Service s.r.o., Česká pošta, s.p., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Drafted.gg s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Ing. Jiří Čedík, Město Odolena Voda, ManpowerGroup s.r.o., European massage s.r.o., Daniel Menšík, HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Kadeřnictví PETRŮ & ROSSI s.r.o., ANDĚL vzduchotechnika klimatizace, s.r.o., PRO SECURITY SE, Krajské ředitelství policie Středočeského kraje, abc květiny s.r.o., JANEMI s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., TECHWOOD DESIGN s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., V.M.O. s.r.o., Waf-Waf Group s.r.o., AppTech, s.r.o., Quintessentially Czech, s.r.o., Inbar, s.r.o., Globus ČR, v.o.s., VLNIKA s.r.o., 6S ENTERTAINMENT CZ s. r. o., LITE z.s., ČESKÁ TELEVIZE, Kongresové centrum Praha, a.s., Mardorm Consult s.r.o., Coweo Technologies s.r.o., Ski a BikeCentrum Radotín s.r.o., RENIMBO s.r.o., HUMANIC CZ spol. s r.o., Mlékárna Pragolaktos, a.s., Krijcos CS, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Řídící letového provozu, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Barman / Barmanka, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Správce / správkyně IT, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Florista / Floristka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Dekoratér / Dekoratérka, Pracovník / pracovnice ve službách, Producent / Producentka, Svářeč / Svářečka, Ošetřovatel / Ošetřovatelka, Sociální pracovník / pracovnice, Zdravotní bratr / sestra, Sportovec / Sportovkyně, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Promotér / Hosteska, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Opravář / Opravářka, Praktická sestra, Všeobecná sestra

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 4 - Podolí, Praha 3 - Žižkov, Praha 6 - Ruzyně, Praha 6 - Vokovice, Praha 6 - Veleslavín, Praha 5 - Třebonice, Praha 5 - Stodůlky, Praha 7 - Troja, Praha 7 - Holešovice, Praha 1 - Nové Město, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 8 - Karlín, Praha 4 - Nusle, Praha 2 - Vinohrady, Praha 8 - Ďáblice, Praha 9 - Prosek, Praha 5 - Radotín, Praha 9 - Letňany, Praha 4 - Krč, Praha 10 - Strašnice, Praha 4 - Chodov, Praha 9 - Kyje, Vysočany, Praha, Beroun, Všenory

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Buštěhrad DPČ hlavní HR IT kandidát kvality možnost náplň práce nové pozice práce pracovní pracovní poměr pracovní prostředí prostředí příklad sklad směny technik zaměstnání zkušenosti dobro kontrola nabízíme práci náplň odpovědní odpovědný poměr pomoc PR proces profi přístup smlouvy techniky zkušenost