Hledáme lidem práci Manpower

Krásná nabídka v HR pro absolventy v Liberci

Lokalita Liberec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pracujte v týmu úspěšných consultantů pro ManpowerGroup!

Jsme jedničkou na trhu personálních agentur! U nás Vás čeká práce, při které budete v neustálé komunikaci s kandidáty i našimi klienty! Baví Vás náročné výzvy, každodenní telefonická a mailová komunikace? Jste samostatná, asertivní a přátelská osobnost? Pak právě Vás hledáme!

Do našeho přátelského týmu hledáme šikovné kandidáty, kteří chtějí získat zkušenosti v oblasti HR nebo kteří již nějaké zkušenosti v oblasti náboru, personálních agentur či administrativy mají. Posílíte naše řady od 1.8.2019?

Pošlete nám životopis s fotografií a motivační dopis. Za svou práci sklidíte nejen úspěch - čeká Vás mzda s motivační bonusovou složkou, kancelář v centru Liberce, flexibilní pracovní doba, home office, pravidelná školení, teambuildingy a další zaměstnanecké benefity.

Popis pozice:

Vaší denní činností bude:

- hledání vhodných kandidátů z různých zdrojů (inzerce, interní databáze atd.)

- vyhledávání obchodních příležitostí na trhu práce

- vytváření a udržování dlouhodobých kontaktů s klienty a zaměstnanci

- tvorba nástupních i výstupných dokumentů, reporting atd.

- každodenní osobní, mailová i telefonická komunikace

Profil kandidáta:

Kdo jste?

- akční, energická a dravá osobnost s obchodním duchem

- máte již předchozí zkušenosti s náborem zaměstnanců

- nevadí vám administrativa, ale ani ruch pobočky

- nebojíte se řídit auto, ani zkoušet mluvit anglicky

Nabízíme:

Co nabízíme?

- samostatnou a zodpovědnou práci, budete se tak moci podílet na úspěchu celé společnosti

- radost z úspěchu a vydělaných peněz - motivační mzdové ohodnocení

- řadu benefitů - 28 dní volna celkem, možnost home office, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby, stravenky, body do cafeterie, mobil i pro soukromé účely a mnoho dalších výhod

- práci v centru Liberce, jaké je to u nás ve společnosti, můžete vidět na stránkách www.manpower.cz

- příležitostí k rozvoji – propracovaný systém zaškolení a následné vzdělávání

- možnost zúročení profesních znalostí a zkušeností

- nástup 1.8.

  • Chrudim
  • Kovoobráběcí a zámečnická dílna Chrudim…
  • 22 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. července
  • Vsetín
  • V-PODLAHY, s.r.o.
  • 25 000 – 32 000 Kč
  • Žižkov, Praha
  • Sirona s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
  • Turnov
  • ProJobEU s.r.o.
  • 22 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 31. července
  • Karviná
  • SEJONG Czech s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • České Budějovice
  • BBH Tsuchiya s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Liberec
  • PRECIOSA, a.s.
  • 20 000 – 23 000 Kč
  • Rožďalovice
  • LUNÁR spol. s r.o.
  • od 17 970 Kč

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

absolvent administrativa AJ anglicky asertivní auto benefit benefity bonus Bor činnost data den doba dopis EU flexibilní fotograf hledám hodnocení home office HR interní inzerce IT kancelář kandidát komunikace krásná kurz kurzy mobil Most motivační dopis možnost mzda nabídka nábor náplň práce obchodní Office ohodnocení pobočky pozice práce pracovní pracovní doba reporting rozvoj SOU společnost společnosti stravenky školení teambuilding telefon vhodný vzdělávání zaměstnanců zaměstnanec zkušenosti znalost životopis agent cafeterie databáze díl doby dokument foto kontakt kov motivační mzdové náplň obchod oblast oblasti osobní osobnost personální PR pracovní doby profesní profi přátelská přátelské příležitost report systém trh tvorba tým volna zaměstnanci zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zdroj zkušenost