Svářeč - rodinná firma a krásná mzda

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ivančice
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

ProJobEU s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Chcete práci ve stabilní české firmě, která se zabývá výrobou přesných svařenců a ocelových konstrukcí? Náš klient je špičkou ve svém oboru, a jelikož neustále roste a zlepšuje své služby, rád by do svých řad přijal posilu na pozici Svářeče do Ivančic.
Chcete posunout svojí kariéru vpřed? Přidejte se k nám a nebudete litovat.

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Příprava dílců pro svařování
  • Svařování metodou TIG / MAG
  • Svařování uhlíkové a nerezové oceli (potrubní dílce, plechové nádoby, ocelové konstrukce)

Jak si představujeme našeho budoucího kolegu?

  • Vzdělání SOU/SŠ – technického směru
  • Znalost čtení výkresové dokumentace výhodou
  • Praxe v oboru svařování (ruční MIG/MAG, TIG)
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Manuální zručnost, spolehlivost a aktivní přístup

Co Ti za to vše nabídneme?

  • Zajímavé mzdové ohodnocení – máte se na co těšit
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na stravování 100 Kč – nenecháme Vás o hladu
  • Příspěvek na dojíždění
  • Práci v silné a stabilní firmě, která se neustále rozrůstá

Zaujala Vás tato pracovní příležitost? Pošlete nám CV, my Vás budeme kontaktovat a společně vyjednáme setkání s klientem. Těšíme se na Vás! Tým ProJob

  • Praha
  • OBS Praha s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. prosince
  • Polička
  • TRADEtronic s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 21. prosince
  • Polička
  • Jílové u Prahy
  • N.A.D. New Aluminum Design s.r.o.
  • 16 200 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Zlín
  • CENTR GROUP-ELMONT s.r.o.
  • od 16 800 Kč
  • Úlehle
  • Zemědělské obchodní družstvo Němětice
  • 35 000 – 42 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov, Moravské Budějovice, Vyškov

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Trainee program – první práce pro absolventy

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Rekvalifikační kurzy v kostce

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

AJ bonus bonusy Bor CV dění dokumentace EU firma hodnocení IT job krásná mzda náplň práce ohodnocení práce pracovní praxe příspěvek růst SOU stabilní stravování svařování vzdělání znalost Zruč české díl doby dokument kontakt kov mzdové náplň obor oprávnění PR pracovní příležitost příležitost příprava přístup roční ruční služby stav technické tým