Pracovník ve výrobě na ranní směnu!

Lokalita Choceň
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Barbora Sýkorová, zobrazit tel. číslo

Popis pozice:

Do našeho výrobního týmu hledáme pracovníky na laminaci - vhodné i pro absolventy či kandidáta bez praxe, muže i ženy!

Jedná se o manuální činnosti, které vyžadují pouze manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost.

Práce je pouze na ranní směnu 6 - 14:30, přímo do kmene společnosti v Chocni!

Náplň práce:

- laminování dílů dle pokynů mistra

- práce se svěřeným vybavením

Profil kandidáta:

- na vzdělání ani praxi nezáleží

- požadujeme pracovitost a spolehlivost

Nabízíme:

- stabilní práci s rostoucí mzdou (125Kč v nástupu, po zapracování 140Kč)

- docházkový bonus 1.000Kč měsíčně

- stravenkový paušál 55Kč za každý den

- 13. plat

V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat!

Máte zájem o tuto nabídku?