Hledáme lidem práci Manpower

Technolog pro E-mobilitu

Lokalita Jihlava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Elektrotechnika a telekomunikace
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 40.500 – 50.500 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme technologa pro emobilitu!

Jako technolog se zaměřením na elektromobilitu máte jedinečnou příležitost ovlivnit budoucnost dopravy.

Vaše role bude spočívat v navrhování a implementaci inovativních technologií pro E-mobilitu.

Popis pozice:

  • Připravovat, plánovat a zavádět nové výrobní linky a zařízení
  • Spolupracovat v projektových týmech při zavádění nových generací produktů E-mobility
  • Optimalizovat výrobní procesy s ohledem na kvalitu, dodávky a náklady
  • Provádět analýzy chyb a posuzovat jejich vliv, včetně plánování a provádění opatření
  • Provádět analýzy způsobilosti strojů a procesů
  • Zavádět racionalizační projekty v rámci mezinárodní výrobní sítě

Profil kandidáta:

  • VŠ strojírenského zaměření, popř. SŠ strojírenského zaměření s praxí v oboru (strojírenství, elektrotechnika)
  • Komunikativní znalost anglického, popř. německého jazyka
  • Pečlivost při plnění úkolů, komunikační dovednosti
  • Schopnost zátěže a týmové práce
  • Ochota učit se nové věci

Nabízíme:

  • Nástupní mzda 40.500 – 50.500 Kč + příplatky dle zákoníku práce
  • Náborový příspěvek 70.000 Kč
  • 13. a 14. plat
  • Pružná pracovní doba, možnost využití Home office
  • Závodní stravování (oběd od 18,50 Kč)
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástup přímo do kmene
  • Příspěvek do Cafeterie (9 000 Kč/rok)
  • Sportovního aktivity zdarma (plavání, bruslení)
  • Penzijní příspěvek
  • Smlouva na HPP a na dobu neurčitou
  • Práce v moderní výrobě

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Praha
  • 100 CZK COMPANY s.r.o.
  • 40 000 – 49 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. ledna
  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • LETASOL, spol. s r.o.
  • od 24 500 Kč
Zveřejněno: 6. listopadu
  • Rotava
  • ROTAS STROJÍRNY spol. s r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 26. července
  • Zákupy
  • KM Career s.r.o.
Zveřejněno: 21. října
  • Žďár nad Sázavou
  • Lucie Sedláčková
Zveřejněno: 10. října
  • Libeň, Praha
  • Jarivak s.r.o.
  • 40 000 – 42 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 18. dubna
  • Tachov
  • Jan Hřebejk
  • od 20 000 Kč
  • Vhodné pro cizince

ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., OK Hydraulik s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Revizní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Jihlava, Hybrálec

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Bor budoucnost dění doba elektro elektrotechnik EU hledám home office HR inzerát inzeráty IT kandidát měření mezinárodní místa mobil možnost mzda na dobu neurčitou nábor náklady nová nové Office pečlivost plán plánování plat plnění postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa procesy pružná pracovní doba příplatky příspěvek role řízení smlouva SOU společnost společnosti sport stravování technik uchazeč vyšší zákoník zdarma znalost analýzy anglické cafeterie dar dovednost dovolené inovativní jazyk komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti linky na dobu náborový náklad národní německé obor opravy penzijní PR proces procesů profi projekt projektový pružná příležitost případ přístup rok schopnost stroj strojírenství technika technolog tým úkol volná pracovní místa výrobní závod způsobilost