- 38 000 – 41 000 Kč
- Plný úvazek
- Vhodné také pro cizince

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.
Hledám mezi zkušenými kvalitáři specialistu zaměřeného na analýzu měřících systémů!
Našel/a jste se v náplni práce, vyhovuje Vám ohodnocení a nabídka benefitů? Hledáte nové pracovní zázemí?
Pokud stále kýváte hlavou můžete přestat - jedno volné místo právě máme a BEREME Vás! Stačí se jen představit zasláním životopisu!
* Zaměření na komplexní analýzy měřících systémů, aby bylo možné posoudit, zda jsou měřící zařízení a procesy měření dostatečně spolehlivé a přesné
* Přesné zpracování výsledků analýz, jejich vyhodnocování, příprava prezentací
* Aktivní spolupráce s ostatními odděleními společnosti, poskytování podpory při analýze dat a zajištění transparentního přenosu informací a školení
* Zajištění přípravy auditů, komunikace s klienty, odprezentování výsledků a možností
* SŠ/VOŠ/VŠ - technického směru
* Prokazatelné zkušenosti z odd. kvality
* Znalost metod statistického řízení kvality
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni
* PC - balíček MS Office, interní systémy
* Technické, analytické, prezenční, komunikační, organizační schopnosti
* Schopnost zodpovědné a samostatné práce, stejně jako týmové spolupráce
* Nástupní plat od 48.000 Kč
* Osobní ohodnocení a docházkový bonus
* Vlastní rozvržení pracovního plánu
* Flexibilní pracovní doba
* Možnost částečného Homeoffice
* 25 dnů dovolené
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Dotovaná strava v místní jídelně
* Stravenky
* Občerstvení na pracovišti
* Pracovní vybavení - telefon a notebook
* Vzdělávací kurzy a školení
* Možnost profesního i platového růstu
* Sleva na firemní produkty
* Místo výkonu: Pardubice

Lenka otevřela ChatGPT a napsala: „Napiš mi životopis pro marketingovou pozici.“ Za pár sekund měla hotovo – jenže výsledek působil, jako by ho psalo 100 jiných lidí před ní.

Rok 2026 přináší na český pracovní trh největší balík změn za poslední roky. Zasáhnou stovky tisíc zaměstnanců a desetitisíce firem: minimální mzdy, benefity, hlášení pracovních úrazů i nové příspěvky pro rizikové profese. Kdo se připraví už teď, vyhne se chybám v daních, odvodových limitech i zpožděným hlášením.

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Možná to znáte. Pošlete životopis, absolvujete pohovor, vše vypadá slibně, dostanete příslib, že se firma brzy ozve, a pak ticho. Dny plynou, schránka zůstává prázdná a vy si kladete otázku: „Co se stalo?“ Tato situace má jméno: ghosting. A bohužel se netýká jen randění, ale i pracovního trhu.