Sales Support | 45 000 Kč | v centru Prahy

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Praha
Firma ProJobEU s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 38.000 – 45.000 Kč
Kontakt Mgr. Adam Krumpl, zobrazit tel. číslo

O nás

Chcete pracovat v centru Prahy ve firmě, která má partnerství se zákazníky v Německu, Švýcarsku a Rakousku? Naše využití je především ve strojírenském a chemickém průmyslu.
Hledáme posilu na pozici Sales Support. Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a napište!

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky
  • Zajištění subdodávek
  • Příprava cenových nabídek
  • Nákup materiálu a provozních potřeb
  • Příprava podkladů pro zpracování účetnictví firmy
  • Kontrola dodavatelských faktur, výběr a hodnocení dodavatelů
  • Monitoring trhu konkurence

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ s maturitní zkouškou
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Znalost technické dokumentace - výhodou
  • Praxe v oboru
  • Znalost práce na PC
  • Znalost německého jazyka

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Krásné mzdové ohodnocení 45 000 Kč - dle zkušeností
  • Bonusy a prémie
  • Stravenky
  • Sick days
  • MultiSport karta - sportujte a relaxujte zdarma!
  • Možnost kariérního růstu
  • Zázemí v centru Prahy s pozitivně naladěnými kolegy ve stabilní společnosti
  • Možnost práce z domova

Benefity

  • Kariérní růst
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát