Volné místo ve firmě LKQ CZ s.r.o.

Car fleet coordinator

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Praha  Vysočany, Praha
Firma LKQ CZ s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 33.000 – 40.000 Kč

O nás

LKQ CZ s.r.o.

Společnost LKQ vznikla v roce 1998 sloučením několika velkoobchodů s recyklovanými náhradními díly v USA. Za více než 20 let realizovala přes 220 akvizic v USA, v Evropě a na Taiwanu. Je největším hráčem na aftermarketovém trhu na světě, má pobočky ve více než 25 zemích a více než 51 000 zaměstnanců.

O nás

Zajímají tě auta, rád(a) komunikuješ s lidmi a hledáš, kde začít svou kariéru?
Jsi velmi komunikativní a rád/a každému vždy poradíš a všechno zařídíš?
Když můžeš něco organizovat, cítíš se v tom jako ryba ve vodě?
Výborně!! Hledáme právě TEBE jako dalšího člena týmu zákaznické podpory pro naše partnerské servisy Auto Kelly a Elit CZ!!

Náplň práce:

Zákaznická podpora je součástí našeho oddělení Servisní koncepce, kde budeš dělat podporu pro naše smluvní partnery. Každý den budeš mít jak rutinní úkoly, tak se setkáš i s novými požadavky, výzvami nebo řešením problémů.

Tvoje práce bude hlavně zahrnovat:

  • technickou a komunikační podporu mezi klienty, servisními partnery
  • zajišťování požadavků klientů
  • administrace a zajišťování podpory servisním partnerům

Co od Vás očekáváme:

Abys zapadl/a do našeho týmu a nabízená pozice Tě bavila, měl/a by sis na většinu následujících otázek odpovědět ano:

  • máš základní ponětí o automobilech
  • dobře si rozumíš s počítačem
  • jsi velmi komunikativní a bude ti vyhovovat většinu pracovní doby trávit na telefonu
  • není ti cizí logické myšlení
  • zodpovědnost, odolnost vůči stresu, pečlivost a vysoké pracovní nasazení patří kromě jiných mezi Tvé silné stránky
  • jsi samostatný/ná ale zároveň chceš být součástí fajn týmu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • mzdové ohodnocení je ve Tvých rukách (fixní mzda+ odměny v závislosti na Tvém i kolektivním úspěchu)
  • přátelský kolektiv, pro který je cílem perfektně odvedená práce
  • možnost osobního rozvoje a kariérního růstu
  • přátelskou firemní kulturu, moderní zázemí firmy
  • slevy na náhradní díly na tvůj vlastní vůz nebo pro tvou rodinu a samozřejmě systém dalších zajímavých zaměstnaneckých výhod – např. stravenkový paušál, možnost výhodného volání, 5 dní bonusového volna, výhodné vstupenky na kulturní představení, jazykové kurzy plně hrazené zaměstnavatelem
  • místem výkonu práce bude Praha 9

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát