Volné místo ve firmě sales24, s.r.o.

Virtuální asistentka bankéře - vhodné pro OZP

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Hradec Králové
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Kontakt Tereza Medašová, zobrazit tel. číslo

O nás

sales24, s.r.o.

Jsme Skupina sociálních firem Kolibřík CSR, leader outsourcingu back office a klientských center v oblasti sociálních firem. Nabízíme důstojnou práci lidem s nejrůznějším zdravotním omezením v administrativě a zákaznickém servisu v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví či logistiky. Hendikep pro nás není překážkou, naopak u nás umíme práci přizpůsobit specifickým potřebám zaměstnanců. Zakládáme si na úplné integraci do společnosti, což znamená, že se snažíme budovat OZP týmy, které jsou součástí klasických kolektivů bez hendikepu. Důsledně se snažíme vyhnout vytváření „bublin“, které sdružují pouze hendikepované; integrace do společnosti je pro nás jednou z priorit. Naši Kolibříci jsou součástí kolektivu, v němž pracují i kolegové bez zdravotního omezení. Jsme tým, který je hrdý na své Kolibříky, tým, pro něž je péče a rozvoj zaměstnanců prvořadá záležitost, tým, který je vždy připraven pomoci a dodat podporu v každé situaci – pracovní i osobní.

Jsme sociální firma Kolibřík CSR. Působíme v oblastech bankovnictví, logistiky a administrativy, ve kterých nalézají uplatnění zaměstnanci s nejrůznějším zdravotním omezením. Hendikep pro nás není překážkou, naopak u nás umíme práci přizpůsobit specifickým potřebám zaměstnanců.

JAKÁ BY BYLA VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?

  • komunikace po telefonu a domlouvání schůzek bankéřům
  • práce v interním systému banky
  • zpracovávání informací a dat

KOHO HLEDÁME, CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • znalost práce na PC
  • komunikační dovednosti
  • pozitivní přístup

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • Nástupní bonus 6.000 až 10.000 Kč
  • krásné pracovní prostředí moderní budovy, navíc v přátelském kolektivu
  • možnost práce na zkrácený úvazek
  • možnost práce z domova
  • 20 dní dovolené a 10 dní zdravotního volna
  • volné víkendy a svátky
  • individuální přístup a péči – zakládáme si na lidském a vstřícném jednání tak, aby se u nás zaměstnanci cítili co nejlépe a byli spokojení
  • nadupaný benefit program – zdraví a duševní pohoda našich zaměstnanců je pro nás priorita (příspěvek na stravování, Benefit Plus karta, masáže zdarma, lístky do kina, dotované volání a další benefity na míru pro naše OZP zaměstnance)

Chcete-li vědět, jak Kolibřík CSR umí vytvořit pracovní prostředí na míru pro hendikepované, zašlete nám životopis a my s Vámi rádi vše projdeme po telefonu nebo osobně u kávy.

Máte zájem o tuto nabídku?