Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Skladník Na 2 Směny (24-28.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Brno
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 24.000 – 28.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce.

Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Máte zkušenosti ze skladu a nevadí vám provoz na 2 směny? Vlastníte průkaz na vysokozdvižný vozík a jste člověk s aktivním přístupem k práci? Výborně! Zašlete nám váš životopis.

Výrobní společnost hledá posilu na pozici: SKLADNÍK NA 2 SMĚNY (24-28.000 KČ)

Náplň práce:

* Příjem a výdej materiálu
* Práce v interním systému
* Manipulace s vysokozdvižným vozíkem
* Příprava a skenování zboží
* Odbavování zboží

Co od Vás očekáváme:

* Alespoň SOU vzdělání
* Osvědčení na vysokozdvižný vozík výhodou
* Zkušenosti na obdobné pozici
* Manuální zručnost
* Uživatelská znalost práce na PC

Co Vám můžeme nabídnout:

* 5 týdnů dovolené
* Bonusy/prémie
* Příspěvek na stravování
* Firemní akce
* Čisté prostředí

* Lokalitu: Brno

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát