Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

KONTROLOR KVALITY (30-40.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Uherské Hradiště
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 40.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce.

Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Máte zkušenosti s kontrolní činností? Máte dobrou znalost anglického jazyka a dobré komunikační schopnosti? Chcete se rozvíjet v mezinárodní úspěšné společnosti?

Potom hledáme právě Vás!
Mezinárodní společnost hledá nového člena týmu na pozici: KONTROLOR KVALITY (30-40.000 Kč)

Náplň práce:

* Podílení se na auditech
* Odpovědnost za kvalitu
* Řešení reklamací
* Koordinace ve výrobě

Co od Vás očekáváme:

* SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
* AJ na komunikativní úrovni
* Znalost MS OFFICE
* Komunikační schopnosti

Co Vám můžeme nabídnout:

* Týden dovolené navíc
* Jazykové kurzy
* Příspěvek na zdraví
* Závodní stravování
* Vzdělávání

Lokalita: Uherské hradiš

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát