Hledáme posilu do obchodního oddělení

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Brno
Firma MARQUADE EQUITY s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 22.000 – 45.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jste komunikativní, usměvavý a chcete posbírat co nejvíce zkušeností jak do osobního, tak i profesního života? Pokud ano, tak hledáme právě Vás. Do naší nově rozrůstající se společnosti Marquade Equity s.r.o., přijmeme kolegu do obchodního oddělení. Neváhejte nás kontaktovat, pokud se chcete stát součástí mladého a dynamického týmu.

Co Vám nabízíme?

  • možnost nastartování kariéry – získání obrovských pracovních zkušeností
  • rychlý kariérní růst
  • kancelář s mladým a velmi přátelským kolektivem
  • bonusy formou finančního ohodnocení nebo jiné zajímavé odměny
  • teambuildingové akce
  • možnost práce v zahraničí
  • fixní plat + bonusy

Co Vás čeká?

  • vytváření dlouhodobých vztahů s klienty
  • příprava podkladů pro obchodní jednání
  • administrativní činnost
  • vytváření pozitivního vnímání společnosti
  • aktivní podíl na rozvoji mladé, dynamické a ambiciózní firmy

Co byste měl/a splňovat?

  • obchodní a prezentační schopnosti
  • ochota učit se novým věcem a pracovat sám na sobě
  • odpovědnost, samostatnost a dobrá organizace práce
  • komunikativnost

Práce vhodná pro absolventy.