Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí controllingu

Lokalita Litoměřice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nástup možný ihned!

Těším se na Vá životopis.

Popis pozice:

  • pravidelný reporting pro vedení společnosti (měsíční)
  • spolupráce na tvorbě ročního ekonomického plánu společnosti
  • spolupráce při tvorbě nákladových kalkulací
  • kontrola spotřeby výrobního materiálu
  • správa systému nákladových zakázek (opravy a investice)
  • zpracování adhoc analýz a ekonomických podkladů
  • kontrola účetních dokladů
  • příprava podkladů k zařazení dlouhodobého majetku do evidence
  • vedení evidence dlouhodobého majetku
  • odpovědnost za organizaci a zpracování výsledků fyzických inventur majetku společnosti
  • spolupráce s auditory a daňovým poradcem při roční závěrce
  • zpracovávání statistických výkazů
  • zpracovávání Intrastatu
  • úzká spolupráce s finančním ředitelem

Profil kandidáta:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe v controllingu výrobní společnosti
  • znalost práce s ERP systémy (znalost systému Vision32 výhodou)
  • znalost práce s MS Office (převážně Excel – funkce, kontingenční tabulky)
  • samostatné myšlení
  • dobré organizační schopnosti

Nabízíme:

  • jistotou stálého platu v dominantní a rozvíjející se společnosti,
  • motivační ohodnocení
  • roční odměnu
  • prací v přátelské kolektivu
  • závodní dotovanou stravu
  • možností sebezdokonalování se

  • Ústí nad Labem
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 27. března

EVROPA realitní kancelář, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., SIRIUS FINANCE, a. s., Klikpojisteni.cz, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., DS Smith Packaging Czech Republic s.r.o., Kabourek - VZT, s.r.o., Gardenline s.r.o., TECHMONT CZECH s.r.o., KLEMENT a.s., TAMDA ÚSTÍ s.r.o., Jiří Čermák, Dřevocentrum CZ, a.s., Lukáš Matěna, TEO plus, s.r.o., Pepever s.r.o., Statutární město Ústí nad Labem, DPÚK a.s., Bajger s.r.o., 48 hours gold s. r. o., PM Vrba-Jelínek s.r.o., BANCO MANAGEMENT s.r.o., APEX gaming EUROPE a.s., SAMBULAR s.r.o., SIBATECH CZ spol. s r.o., Agentura IS Teplice s.r.o., ZAZA PACK FACTORY s. r. o., Daily Numbers s.r.o., Městská doprava Teplice, p.o., DangChi s.r.o., PT Bohemia Trading, s.r.o., AFC Servis DC a.s., STEBAL Spedition, s.r.o., Aa Group s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Barman / Barmanka, Referent / Referentka, Pokladní, HR specialista / specialistka, Krupiér / Krupiérka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Úředník / Úřednice, Průvodce / Průvodkyně, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Ústí nad Labem, Chabařovice, Teplice, Děčín, Litoměřice, Lovosice, Řehlovice, Trmice, Bystřany, Bílina, Krupka, Dubí, Korozluky

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

AJ audit auditor daň den ekonom evidence hodnocení investice IT kandidát Most možnost náplň práce odpovědnost Office ohodnocení plán plat poradce pozice práce práva praxe reporting ředitel společnost společnosti spolupráce správa účetní vedení vedoucí vzdělání zařazení znalost životopis daňový finanční funkce kolektiv kontrola materiál měsíční motivační myšlení náklad náplň opravy organizační schopnost organizační schopnosti PR profi přátelské příprava report roční schopnost schopnosti systém systémy výrobní závod