Volné místo ve firmě HR Direct s.r.o.

Mistr logistiky

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Mladá Boleslav
Firma HR Direct s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 40.000 – 45.000 Kč
Kontakt Marcela Bočková, zobrazit tel. číslo

O nás

HR Direct s.r.o.

Vážíme si důvěry našich klientů a jsme rádi, že doporučujeme kvalifikované kandidáty také na pozici, které se velmi těžce obsazují. Úspěch je založen na správném pochopení požadavku klienta, které mnohdy pro něj není snadné definovat. Jde o porozumění souvislostem ve firmě, nutnost chápat mezi řádky a mít velký cit na to jaký kandidát osobnostně a profesně splní očekávání klienta. Podporujeme klienty v jejich nárocích.

Naším klientem je stabilní, česká, rozrůstající se výrobní společnost, do jejíchž řad hledáme posily…
Máte praxi na vedoucí pozici v oblasti logistiky? To jste náš člověk, neváhejte zaslat své CV.

Co Vás čeká?
Koordinace a vedení týmu skladníků v rámci provozu.
Zajišťování personálního rozdělení směn – ve spolupráci s personální agenturou.
Hlídat a sledovat stavy na skladě materiálů, obalů a hotové výroby, provádět namátkové inventury.
Koordinovat objednávání materiálu s disponentem, či koordinátorem logistiky.
Podílení se na řízení skladu a expedice, na přípravě a zpracování inventur.
Spolupráce s obalovým specialistou, výrobou, kvalitou a technologií.
Kontrola dodržování BOZP na pracovišti, nápravná opatření, návrhy na zlepšení.
Reporting nadřízeným (manažer logistiky).

Jak si Vás představujeme?
Máte dokončené středoškolské vzdělání technického směru.
Nechybí Vám zkušenost s vedením lidí a logistikou.
Jste ochoten / ochotna pracovat ve 3 směnném pracovním provozu.
Ovládáte PC na uživatelské úrovni a máte alespoň základní znalost metod FIFO, KANBAN.
Máte ŘP sk. B a jste aktivním řidičem.
Jste přirozenou autoritou, samostatný/á, spolehlivý/á a komunikativní.

A co Vám můžeme nabídnout?
Stabilní zázemí ryze české a neustále se rozvíjející firmy.
Plně hrazené stravenky- 85 Kč po zkušební době.
Smlouvu na dobu neurčitou po roce spolupráce.
Týden dovolené navíc a možnost příspěvku na dopravu.
Další vzdělávání formou profesních kurzů.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát