Obsluha CNC laseru 37 000 - 46 000Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Dobříš
Firma Etimos Human s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 37.000 – 46.000 Kč

O nás

Pro našeho významného zákazníka výroby stavebních strojů hledáme zaměstnance na pozici:

Obsluha a seřizování CNC laseru

Doprava do zaměstnání ZDARMA na všechny směny přímo před výrobu z lokalit: Praha Smíchovské nádraží cca 30 minut, Praha Modřany cca 50 minut.

Dále je doprava ZDARMA zajištěna z lokalit: Sedlčany (cca 45 minut), Příbram, Dubeneč, Obořiště, Mníšek p. B., Nová Ves, Voznice, Hořovice, Jince, Nový Knín, Stará Huť)

Náplň práce:

  • Obsluha a seřizování CNC laseru
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Práci v nepřetržitém provozů 12 h směny,

Co od Vás očekáváme:

  • Nutná praxe na CNC laser nebo vysekávačce
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Znalost čtení technické dokumentace velkou výhodou
  • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost aktívní přístup

Co Vám můžeme nabídnout:

  • PRŮMĚRNÝ VÝDĚLEK OD 37. 000 – 46. 000 Kč/ MĚSÍC VČETNĚ UBYTOVÁNÍ
  • příplatek za odpolední směnu ve výši 6 Kč/hod
  • příplatek za noční směnu ve výši 20% z průměrné mzdy
  • další prémie a motivační bonusy dle kvality práce a výkonu
  • nadstandardní dovolenou 25 dnů
  • MOŽNOST ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ
  • ZAJIŠTĚNÁ DOPRAVA DO PRÁCE
  • dotované závodní stravování nebo STRAVENKY ve výši 70,– Kč
  • zajištěný pitný režim v celém závodu
  • práce je v moderním a čistém prostředí
  • možnost zajištění jeřábnických a vazačských zkoušek
  • dlouhodobé a stabilní zaměstnání
  • vstřícný osobní přístup ke každému našemu zaměstnanci

Benefity

  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát