Volné místo ve firmě M E T E C H  s.r.o.

Obsluha lisu; Věrovany; i pro absolventy; 2 směny po-pá

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Věrovany
Firma M E T E C H  s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 27.000 – 32.000 Kč
Kontakt Pavla Smýkalová, zobrazit tel. číslo

O nás

M E T E C H  s.r.o.

Jsme výrobní společnost, zabývající se obráběním a zpracováváním kovů a sériovou výrobou. K tomu patří také malosériová i sériová výroba pro automobilový průmysl. Našimi zákazníky jsou renomované společnosti převážně z německy mluvících regionů. Nabízíme zázemí stabilní společnosti, práci v příjemném prostředí a kolektivu a další benefity.

O nás

Společnost METECH s.r.o. je výrobní společnost zabývající se zpracováváním kovů. Vyrábíme komponenty pro automobilový a energetický průmysl. Používáme technologie jako mechanické obrábění, lisování a ohýbání, svařování a montáž. Zaměstnáváme cca 200 pracovníků.
Zázemí společnosti včetně výrobních prostor sídlí mimo obec a mimo dosah hromadné dopravní obslužnosti.

Náplň práce:

Do našeho týmu ve výrobě přijmeme zaměstnance do hlavního pracovního poměru na pozici „Obsluha tvářecích strojů", nejlépe se zkušenostmi ze strojírenství, který umí pracovat v týmu i samostatně, je zodpovědný a má zájem rozvíjet své odborné znalosti.

Náplní práce je obsluha tvářecích strojů, která spočívá ve vkládání materiálu do lisu, zmáčknutí tlačítka, odebrání výrobku a jeho uložení do boxu. Menší lisy obsluhuje 1 pracovník, u větších spolupracují 2–3 pracovníci.

Pracuje se ve dvousměnném provoze:
pondělí až čtvrtek ranní směna 6:00–14:10, odpolední 14:00–22:10
pátek ranní 6:00–11:40, odpolední 14:00 – 19:40; možná práce přesčas v pátek nebo v sobotu na ranní směně.

Nástup možný dle dohody, vítáme co nejdříve.

Co od Vás očekáváme:

Výhodou je vzdělání v technickém oboru nebo praxe na podobné pozici.
Nutný je dobrý zdravotní stav.

Zašlete nám prosím Váš aktuální životopis, potom si dohodneme osobní schůzku.

Získané informace o Vaší osobě bude zpracovávat jen naše společnost METECH s.r.o., za účelem dosazení vhodného kandidáta na inzerovanou pracovní pozici, a to pouze po dobu trvání výběrového řízení.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zaškolení a podpora dalšího profesního růstu
  • mzda dle zkušeností a odborných znalostí od 155 Kč/hod., pravidelný růst mzdy
  • příplatky dle zákoníku práce
  • příspěvek na dojíždění
  • stravenkový paušál: 82 Kč
  • prémie, pololetní a roční ebenefity až 10 000 Kč/rok
  • 25 dní dovolené
  • za odpracované roky odměny

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na dovolenou

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát