Volné místo ve firmě Balencien s.r.o.

Telefonická komunikace a péče o zákazníky

Smluvní vztah dohoda o provedení práce (na dobu neurčitou)
Lokalita Teplice
Firma Balencien s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 20.000 – 60.000 Kč
Kontakt Monika Dvořáková, zobrazit tel. číslo

O nás

Balencien s.r.o.

Naše výrobky slouží pro kompletní podporu lidského zdraví. To máme jen jedno, proto ho netřeba zanedbávat. Mezi naše priority patří kvalitní vztahy se zákazníky, proto nabízíme profesionální přístup, vstřícnost, rychlé dodání produktů a mnoho speciálních akcí. Hledáme nové spolupracovníky.

Náplň práce:

  • Telefonická komunikace a péče o nové a stávající klienty
  • Analýza potřeb zákazníka, doporučování vhodných produktů
  • Zadávání výsledků do interního systému

Co od Vás očekáváme:

  • Docházka – min 50h / měsíc
  • Komunikační dovednosti
  • Pozitivní myšlení

Co Vám můžeme nabídnout:

  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 10 000 Kč
  • Placené školení 100 Kč / čistého
  • Nadstandardní výdělky a bonusy
  • Vlastní výběr termínu výplaty (týdně, po 14 dnech, měsíčně)
  • Plný či zkrácený úvazek
  • Příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu
  • Motivační soutěže a bonusy
  • Školení, průběžné vzdělávání
  • Bonus za doporučení nového pracovníka
  • Prostor pro seberealizaci a možnost kariérního růstu
  • Po zaškolení možná práce z domova

Místo výkonu práce:
Masarykova tř. 84, Teplice/Sobědruhy 415 10

Více info na zdravi.balencien.cz/kariera/

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát