Výroba autosedaček, mzda od 30 000,-, ubytování zdarma+svoz!

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Mladá Boleslav
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Hrubá mzda 30.000 – 34.000 Kč
Kontakt Karla Ježíková, zobrazit tel. číslo

O nás

Do našeho týmu hledáme šikovné operátory se zkušenostmi ve výrobě i bez, vše Vás zaučíme. Na oplátku nabízíme měsíční výdělek od 30 000,-Kč s různými benefity. Ubytování zdarma je samozřejmostí.

Náplň práce:

● montáž rámů autosedaček, kabelů a plastových součástek na sedačky
● čalounění sedaček kůží nebo textílií

Co od Vás očekáváme:

● zkušenost v automobilovém průmyslu výhodou
● manuální zručnost

Co Vám můžeme nabídnout:

+ perspektvní zaměstnání na dlouhodobou spolupráci
+ základ mzdy 24 400,- => po zaučení navýšení na 25 500,-
+ bonusy a příplatky za směnnost - průměrná mzda činí 30 000,- měsíčně
+ příplatky za svátky a přesčasy
+ za každou odpracovanou směnu stravenka v hodnotě 120,-
+ týdenní finanční zálohy
+ dostanete od nás pracovní oblečení
+ ubytování ZDARMA - svoz z ubytování do práce a zpět je naši bezplatnou svozovou dopravou
+ zaškolíme Vás
+ volné víkendy

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Bezděčín

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na ubytování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát