Volné místo ve firmě FESTA SERVIS spol. s r.o.

Mistr/mistrová galvanické zinkovny

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Olomouc
Firma FESTA SERVIS spol. s r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 35.000 – 43.000 Kč
Kontakt Hana Vébrová, zobrazit tel. číslo

O nás

FESTA SERVIS spol. s r.o.

Jsme společností s mnohaletou zkušeností a odborným zázemím v oblasti povrchových úprav, především galvanickém zinkování a práškovém lakování. Mezi naše přednosti patří velké kapacitní možnosti, flexibilita, vyvinutý smysl pro potřeby zákazníka. Naprostá většina naší produkce míří na trhy EU. Jsme spolehliví zaměstnavatelé spolehlivých lidí, rychle vás zaučíme do srozumitelného pracovního postupu. Oceňujeme a odměňujeme loajalitu a výkon. K zaměstnancům jsme féroví, jsme na ně hrdí a máme radost, když jsou zaměstnanci hrdí na firmu.

O nás

Jsme stabilní, česká firma s třicetiletou tradicí a s jasnými plány do budoucna. Specialista na galvanické zinkování a práškové lakování.

Náplň práce:

  • Přímá komunikace se zákazníky a dopravci
  • Zadávání zakázek do systému v PC
  • Spolupráce se zákaznickým centrem při plánování návozu a odvozu zakázek
  • Koordinace výrobního procesu (pořadí výroby zakázek)
  • Vedení operátorů na galvanické lince, organizace a kontrola jejich práce
  • Spolupráce se mzdovou účetní při měsíční přípravě podkladů pro mzdy Vašeho střediska
  • Sestavení jednoduchého měsíčního reportu za Vaše střediska

Co od Vás očekáváme:

  • Důležitá je komunikace s nadřízenými i podřízenými, být týmovým hráčem
  • Umět řešit problémy operativně a s chladnou hlavou, odolnost vůči stresu
  • Zkušenost s vedením menšího pracovního kolektivu
  • Základní znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook), Helios výhodou, ale není podmínkou, zaučíme Vás
  • Organizační schopnosti, flexibilita, plánování fronty práce
  • Technická představivost
  • Odpovědnost a schopnost dělat rozhodnutí je nutností
  • Ochotu učit se novým věcem a dále se vzdělávat

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Na pozici Vás zaučíme, současný mistr a vedoucí výroby Vám předají své zkušenosti
  • Možnost seberealizace při vedení Vašeho střediska
  • Přátelský a neformální kolektiv
  • Zázemí stabilní a rozvíjející se české firmy
  • Rychlou adaptaci a kariérní rozvoj
  • Vaše průměrná měsíční mzda bude po zkušební době (se započtením stravenkového paušálu a 13. platu) 35 000 Kč. Ve 3.roce se vaše průměrná měsíční mzda bude pohybovat na částce 43 000 Kč.
  • Mimořádné odměny za inovace, loajalitu (odpracované roky), jubilea
  • Notebook pro práci z domova, služební telefon i pro soukromé použití
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění 12 000 Kč ročně
  • Vzdělávací program
  • Dobrou dostupnost MHD i vlastním automobilem

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát