- 80 000 – 90 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek
Inženýr energetických úspor Škoda Auto
Pro našeho významného klienta, z důvody rozšíření týmu hledáme profesionála na energetické úspory ve výrobních areálech Škoda a a s pro Mladou Boleslav, případně Kvasiny i Vrchlabí.
Hledáme technicky orientovaného odborníka, který chce aktivně přispět k optimalizaci energetické náročnosti výroby a podílet se na projektech s reálným dopadem.
________________________________________
Co bude Vaší náplní práce?
________________________________________
Jak si Vás představujeme?
________________________________________
Co Vám klient nabízí?
Benefity:
________________________________________
Zaujala Vás tato příležitost?
Pokud hledáte pozici, kde můžete propojit technické know-how s udržitelným přístupem k výrobě a mít reálný dopad na energetickou efektivitu jednoho z největších průmyslových zaměstnavatelů v ČR, budeme rádi za Vaši reakci.
V případě zájmu nám zašlete svůj životopis. Rádi Vám poskytneme více informací v rámci výběrového řízení.

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.