Volné místo ve firmě ARAMARK, s.r.o.

Zkrácený úvazek - pomocník do kuchyně - Grammer

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Staňkovice, okres Louny
Firma ARAMARK, s.r.o.
Min. vzdělání Základní

O nás

ARAMARK, s.r.o.

Už 30 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj. Ctíme tradice a oceňujeme inovace. Zákazníkům nabízíme pestrý výběr jídel, od poctivé české kuchyně, přes chutné zdravé pokrmy až po etnickou stravu. K našim lidem jsme vždycky fér a umíme je spravedlivě ocenit. Přidejte se!

O nás

Hledáte zkrácený úvatek? Už nemusíte! Do naší provozovny hledáme pomocníka do kuchyně!

Náplň práce:

  • ranní směna 7:00-13:00
  • mytí nádobí
  • úklid pracoviště
  • pomoc kolegům

Co od Vás očekáváme:

  • chuť do práce
  • spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • celá výplata na vašem účtu vždy 5. den v měsíci
  • obědy za pár korun
  • směny od pondělí do pátku – víkend patří vám, ne práci
  • možnost zkráceného úvazku

Adresa: restaurace ARAMARK ve společnosti GRAMMER, Jižní 400, Staňkovice – zóna Triangle

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát