Práce: Recepční/Asistent(ka)

lokalita: Nové Město, Praha zadavatel: PIERSTONE s.r.o., advokátní kancelář

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Společnost PIERSTONE je přední advokátní kancelář se zaměřením technologický sektor ve střední a východní Evropě. V současné době hledáme kolegyni/kolegu na částečný úvazek na pozici Recepční/Asistent(ka). Pokud studujete vysokou školu (nejlépe s ekonomickým zaměřením), nebo máte již zkušenosti s prací v administrativě, baví Vás různorodá práce, umíte si práci dobře zorganizovat a chcete se stát součástí dynamické advokátní kanceláře, hledáme právě Vás.
Požadavky: Příjemné vystupování, pokročilá znalost práce na PC (Excel, Word, Powerpoint), znalost AJ, časová flexibilita, schopnost pracovat samostatně, spolehlivost a pečlivost.
Náplň práce: Administrativní chod kanceláře, fakturace, analyzování nabídek, komunikace s klienty a úřady.
Preferujeme dlouhodobou spolupráci. Nástup je možný na začátku listopadu. Během října proběhne několikadenní zaučení.
Hodinová sazba činí 130 Kč hrubého na hodinu, v případě, že se spolupráce osvědčí, může být navýšena. Pokud Vás tato nabídka zaujme, pošlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu e-mail přes odpovědní formulář. Budeme se těšit na setkání s Vámi.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Dohoda o pracovní činnosti

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou
od 12. 10. 2016

Typ úvazku

Zkrácený úvazek

Mzda

10.000 – 12.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist