Svářeč na svařovacích automatech

Plzeň-jih
18.000 – 19.999 Kč

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Máme pro vás tisíce pracovních příležitostí, které čekají právě na vás:
Firma
Smluvní vztah
Minimální vzdělání
Délka prac. poměru
na dobu neurčitou od 30. 11. 2015

Přijmeme svářeče CO2 na svařovací automaty

  • volná místa pro svářeče
  • přesné a kvalitní svařování
  • práce v Holýšově

Požadavky:

  • praxe ve svařování na svař.automatech
  • přesná a pečlivá práce
  • spolehlivost, pracovitost
  • zkouška před nástupem do práce
  • zdravotní prohlídka, výpis ze zdravotní dokumentace
  • ochota pracovat na tři směny

Benefity:

  • smlouva na HPP
  • nástup ihned
  • nadprůměrná nástupní mzda až 160,–Kč čistého
  • docházkový bonus
  • příplatky za noční, přesčasy, víkendy dle zákona

Pouze vážní zájemci, co mají o práci zájem, mě kontaktujte na tel: Zobrazit tel. číslo nebo e-mail přes odpovědní formulář.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak přijmout pracovní nabídku a případně vyjednat lepší podmínky?

Jak přijmout pracovní nabídku a případně vyjednat lepší podmínky?

Získali jste pracovní nabídku a přemýšlíte, jak na ni správně odpovědět? Nemusíte ji okamžitě přijmout ani odmítnout. Nejprve si ověřte všechny podmínky a poté zaměstnavateli jasně sdělte své rozhodnutí. Ukážeme vám, jak práci přijmout, požádat o čas, vyjednat lepší podmínky nebo ji slušně odmítnout.

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

auto zájem