Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

STATIK SE SLUŽEBNÍM AUTEM (55-80.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Praha
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Stavebnictví a realitní služby, Geodet / Geodetka, Konstruktér / Konstruktérka, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Stavební inženýr / inženýrka, Statik / Statička
Min. vzdělání Vysokoškolské / universitní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)
Hrubá mzda 55.000 – 80.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Hledáme šikovného statika z prostředí pozemních či dopravních staveb! Chcete pracovat v moderní společnosti s možností podílet se na zajímavých mezinárodních projektech? Chcete mít možnost se kariérně posouvat? Výborně!

Dejte nám o sobě vědět a zjistíte více o pozici:

Náplň práce:

  • Statické výpočty
  • Návrh konstrukčního řešení objektů a jeho posouzení
  • Autorský dozor projektů
  • Vytváření projektové dokumentace
  • Práce samostatně i ve spolupráci v týmu

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ stavebního oboru se zaměřením na statiku pozemních či dopravních staveb
  • Výhodou autorizace v oboru Statika
  • Znalost programů SCIA, Fine, GEO
  • Orientaci v oblasti sanací konstrukcí
  • Praxi na obdobní pozici
  • Ochotu se nadále vzdělávat
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Řidičský průkaz sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Moderní technologie a programy
  • Roční bonusy
  • Podporu od vedení i kolegů, precizní zaučení
  • Moderní kancelářské prostory
  • Automobil i pro soukromé účely
  • Podporu dalšího vzdělávání
  • Možnost pracovat z domu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Individuální rozvržení práce
  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Příspěvky na sport, kulturu i zdraví

  • Lokalitu: Praha

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto Služební auto
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

AJ auto automobil bonus bonusy Bor den dokumentace flexibilní hledám IT kancelář měření mezinárodní mobil Most možnost náplň práce práce pracovní Praha prostředí SOU společnost společnosti sport technologie vedení vzdělávání zdraví znalost díl dokument dopravní kov náplň národní oblast oblasti obor PR program programy projekt projektové příspěvky rámec roční řešení schopnost stav stavební technolog tým výpočty z domu