Volné místo ve firmě PROROZVOZ s.r.o.

Rozvoz nákupů do 90 minut - fakturuj až 70 000 Kč!

Pracovní poměr práce na plný úvazek, zkrácený úvazek
Smluvní vztah práce na živnostenský list (osvč), dohoda o provedení práce (dpp), jiný
Práce vhodná také pro cizince, absolventy
Lokalita Brno
Firma PROROZVOZ s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Doprava, logistika a zásobování, Gastronomie a pohostinství, Kurýr / Kurýrka
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 60.000 – 70.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

PROROZVOZ s.r.o.

Naše služby zajišťujeme pomocí více než 300 kurýrů po celé České republice. Máme vlastní robustní logistický systém. Převádíme naše vize do praxe, máme spoustu nápadů a jsme průkopníci v invencích a inovacích. Hledáme nové kolegy do našeho týmu.

Jsme kurýrní společnost, která působí na trhu přes 5 let ve 38 městech v ČR a na Slovensku. V rámci food delivery, e-commerce či rozvozu potravin jsme rozvezli již 5 milionů objednávek. Našimi spokojenými klienty jsou jak menší podniky nebo e-shopy, tak nadnárodní řetězce.

✅Naším cílem je posouvat se také v oblasti technologií, kdy naše vývojové oddělení neustále inovuje naši aplikaci a systémy. Důraz klademe taktéž na ekologii a udržitelnost dopravy.

Náplň práce:

👉 Právě hledáme nadšené kurýry na rozvoz nákupů do 90 minut na celodenní směny. Nákupy rozvážíme ze skladu Brno Líšeň od 8:00 do 22:00. Pracovat u nás můžeš jak na plný úvazek, tak také formou libovolného přivýdělku.

Díky naší aplikaci si u nás již cca po 8 dnech v práci můžeš nechat vyplácet výdělky kdykoliv - klidně každý den! 💸

Tvá měsíční fakturace může být až 70 000 Kč, pronajmeme Ti k tomu automobil od 490 Kč / den a poskytneme zvýhodněnou cenu na pohonné hmoty. Po odečtení nákladů Ti denně zůstane až 2 100 Kč + 100% spropitného.

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Měsíční výdělek až 70 000 Kč
  • Denní přivýdělek až 3 300 Kč
  • Výplatu kdykoliv 💸 po cca 8 mi směnách.
  • Spolupráci na DPP nebo IČO
  • Firemní automobil k rozvozu
  • CCS kartu k nákupu pohonných hmot
  • Vždy včas peníze na účtu
  • Stabilní spolupráce
  • Možnost Multisport karty
  • Kariérní růst až na regionálního manažera

Co od Tebe očekáváme:

  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochotu pracovat na IČO
  • Čistý trestní rejstřík
  • Komunikativnost, profesionalitu a slušné vystupování

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

AJ auto automobil Brno cíle ČR den DPP ekolog EU hledám IT kariérní růst manažer Městec mobil možnost náplň práce peníze plat podnik pohonné hmoty práce přivýdělek rozvoz růst sklad směny SOU společnost spolupráce sport stabilní úvazek výdělek cíl firemní hmoty kariérní karty měsíční náklad náplň národní oblast oblasti oddělení opravy pitné podniky pohon PR region spokojen systém systémy technolog trh udržitelnost v práci výdělky