Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Warehouse manager

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Rudná, okres Praha-západ
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Manažer / manažerka logistiky
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Mírně pokročilý B1)
Hrubá mzda 50.000 – 60.000 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Hledáme zkušeného a samostatného manažera skladu, který se bude v rámci menšího týmu podílet na každodenní správě všech materiálových zdrojů.

náplň práce

  • vedení malého týmu skladníků
  • zajištění všech operací skladu
  • plánování zdrojů, dohled nad dodržováním termínů
  • plánování směn, odměňování, dohled nad dodržováním BOZP
  • externí a interní komunikace, podpora nákupu
  • reporting, analýzy, optimalizace

co vám nabídneme

  • velmi přátelské prostředí s maximální podporou zahraniční matky
  • téměř rodinné prostředí - relativně malý kolektiv
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenkový paušál
  • Multisport kartu
  • roční bonus v souhlasu s firemním bonusovým schématem
  • možnost parkování

co od vás očekáváme

  • zkušenost na vedoucí pozici
  • znalost skladové/logistické problematiky
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • samostatnost, spolehlivost, komunikativnost

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

AJ bonus BOZP den dodržování hledám HR interní interní komunikace inzerát IT komunikace manager manažer Most možnost nabídka nabídka práce náplň práce nová odměňování odpověď otázky OZP parkování paušál penzijní připojištění plán plánování podpora pojištění práce prostředí připojištění příspěvek reporting řízení samostatnost sklad SOU sport stravenkový paušál vedení vedoucí znalost analýzy anglický anglický jazyk díl dovolené externí firemní jazyk kolektiv kontakt kov materiál náplň penzijní PR přátelské přátelské prostředí report roční termín tým výběr zahraniční zdroj zkušenost