- Plný úvazek Plný úvazek
O nás
Do denního provozu kavárny a restaurace na Pražském hradě hledáme zkušeného a schopného kolegu s praxí, který se nebojí práce, má aktivní a optimistický přístup, umí být samostatný, ale zvládne i práci v týmu.
U nás nejsou žádné dlouhé směny, pracujeme 8,5 hodiny. Práce je hodně a tak směna rychle uteče. Nejpozději v 18.00 se jde domů.
Náplň práce:
Chcete pracovat v krásném prostředí Pražského hradu? Vyhovuje Vám krátká pracovní doba? Jste komunikativní a práce s lidmi Vás naplňuje? Potom čtěte dál.
Do silného provozu kavárny a restaurace s velkou terasou v areálu Pražského hradu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici vrchního číšníka. Otevřeno máme každý den od 10:00 do 18:00.
Náplní práce je především přijímání objednávek od hostů a vystavování účtů - příjem plateb. Práce na této pozici je náročná a proto vyžaduje praxi ze silného provozu.
Co od Vás očekáváme:
- praxe v gastronomii alespoň 3 roky
- dobrá znalost angličtiny
- flexibilita
- odolnost proti stresu
- chuť do práce
- pozitivní přístup
Co Vám můžeme nabídnout:
- práce v krásném prostředí
- dobré finanční ohodnocení
- atraktivní pracovní doba
- oběd a káva na směně zdarma
Benefity
- Příspěvek na sport



