V profesi "Pokladník / Pokladnice" aktuálně nabízíme 10 nabídek práce.

Hledaná profese "Pokladník / Pokladnice" je aktuálně nejvíce žádaná v lokalitě "Praha", "Litomyšl", "Nové Město, Praha".

 • Malá Strana, Praha
 • STARCHANGE, s.r.o.
 • 36 000 – 40 000 Kč
 • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 16. dubna
 • Rozvadov
 • King's Entertainment a.s.
 • od 30 000 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 18. dubna
 • Ústí nad Labem
 • TAMDA ÚSTÍ s.r.o.
 • od 18 900 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 26. března
 • Ústí nad Labem
 • TAMDA ÚSTÍ s.r.o.
 • od 19 700 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 26. březnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., STARCHANGE, s.r.o., Globus ČR, v.o.s., King's Entertainment a.s., SMĚNÁRNA HK s.r.o., Galerie výtvarného umění v Chebu, příspěvková organizace Karlovarského kraje, SUNNY ON-LINE, s.r.o., TAMDA ÚSTÍ s.r.o., Lukáš Matěna

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Pokladník / Pokladnice, Směnárník / Směnárnice, Grafik / Grafička, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Aranžér / Aranžérka, Restauratér / Restauratérka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Praha 1 - Malá Strana, Liberec, Rozvadov, Hradec Králové, Cheb, Dvůr Králové nad Labem, Ústí nad Labem

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

administrativa agentury bankovní benefit Bor IT kvalifikace Luže mezinárodní možnost obchodní odměny paušál pečlivost penzijní připojištění plán plat podnik pojištění práce pro zaměstnance připojištění příspěvek růst směny SOU společnost společnosti sport stravenkový paušál technik výkon zaměstnání zdravotní zdravotní stav agent cafeterie dovolené finanční karta kov měsíční národní obchod obchodníci oblast oblasti odbor odborné odměna osobní PC penzijní počítač podniky PR program řešení služby správy stav výkonnost výkonnostní odměny zákazník činnost hodnocení náplň práce ohodnocení podmínky kolektiv náplň platové podmínky prodej příjemný administrativní AJ aranžér bonus bonusy den dění EU hledám Liberec marketing měsíc na dobu neurčitou partner podpora pozice právo příklad příplatky spolupráce stravenky tarif tarify vedení víkend zaměstnanec činnosti dny kontakt kontrola na dobu oddělení příprava rámec systém tým úkol zkušenost odpovědnost pokladní zkušenosti znalost přátelský přístup doba kurz Most OZP pracovní pracovní doba samostatnost v bance absolvent dovolená e-mail fráze Cheb místo pracovní den pracovní poměr Stod stravné Tábor vhodné volno výplata zaměstnavatel místo výkonu práce na dobu určitou obsluha placené poměr rok zájem náklady praxe prostředí stabilní školení všeobecný vzdělání vzdělávání znalosti dobro dovednost firmy jazyk jazykové znalosti komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti místní myšlení náklad odpovědný Ostatní příjemné servis schopnost trh zákaznický servis email hlavní nad Labem odměňování strukturovaný životopis Ústí nad Labem životopis cíl motivační případ angličtina obsluha zákazníků
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách pro profesi Pokladník / Pokladnice
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena