Práce: Kompletace součástek, dvě směny, 17000Kč, Slatina, Muži/ženy

lokalita: Brno zadavatel: Tomáš Horváth

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Nenáročná práce ve výrobě,muži/ženy, Slatina
Máte zájem pracovat v stabilní mezinárodní společnosti?
Právě teď hledáme spolehlivé kolegy, kteří se nebojí práce!!
BUDETE TO PRÁVĚ VY?

NABÍZÍME:

  • mzda od 16 800Kč
  • týden dovolené navíc
  • pouze dvousměnný provoz (8 hod směny, ranní, odpolední)
  • výkonnostní bonusy
  • navýšení mzdy v závislosti na výkonu
  • příplatky za přesčas, svátek, víkend
  • možnost kariérního růstu
  • zaškolení na pozici a bezplatná školení
  • závodní stravování (28kč/oběd)
  • stravenky za práci o víkendu (70kč)
  • možnost přesčasových hodin
  • čisté pracovní prostředí
  • bezplatné zaškolení na pozici

NÁPLŇ PRÁCE:

  • manuální kompletace a montáž výrobků
  • skládání, šroubování, testování netěsností apod.
  • obsluha automatických strojních zařízení

POŽADUJEME:

  • manuální zručnost
  • spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zavolejte, nebo zašlete Váš životopis, popřípadě se k nám dostavte osobně na pobočku, na ulici Josefská 10.
Tel.č.: 730 871 075

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.