Práce: Senior Účetní

lokalita: Praha zadavatel: TORO TRANS s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Prestižní a TOP společnost, poskytující služby v oblasti daňových a právních služeb, auditů, účetního a finančního poradenství hledáme motivované a samostatné kandidáty/ky na pozici.

Nabízíme:

  • Jedinečnou příležitost pro osobnostní a profesní růst
  • Možnost seberealizace a aplikace vlastních řešení
  • Podporu a ocenění Vašeho nadšení, výkonu a aktivity
  • Různorodé projekty v rozdílných segmentech
  • Skvělé a přátelské pracovní prostředí v dynamické nadnárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení, bonusy, notebook, telefon, auto k služebním účelům + další benefity, Home Office, týden dovolené navíc, plně hrazené stravenky, kafetérie, občerstvení na pracovišti, cestovní pojištění do celého světa, atd.

Náplň práce:

  • Spolupráce na různých projektech v rámci externího vedení klientova účetnictví
  • Analýza potřeb klienta a návrh optimálního řešení
  • Implementace nových zakázek a řízení komunikace s klienty
  • Řízení a vedení projektových týmů v rámci jednotlivých zakázek
  • Spolupráce s daňovými poradci a advokáty

Požadujeme:

  • VŠ (min. Bc.) vzdělání ekonomického směru.
  • Praxi v oblasti klientského účetnictví minimálně 3 roky, zkušenost z outsourcingu výhodou.
  • Výborná znalost účetních a daňových předpisů (zejména daně z příjmu právnických osob a DPH)
  • Zkušenost se zpracováním kompletní účetní závěrky
  • Zkušenosti s vedením menšího týmu
  • Aktivní znalost angličtiny slovem i písmem (denní komunikace)
  • Pokročilou znalost MS Office – zejména Excel
  • Znalost účetního systému Helios výhodou
  • Analytické schopnosti a zájem o další vzdělávání

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.