Hledáme lidem práci Manpower

Senior účetní

Lokalita Choceň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Nová příležitost pro zkušenou účetní se znalostí programu SAP a komunikativní angličtinou!

Pro nadnárodní výrobní společnost hledám seniorního kandidáta/kandidátku se znalostmi v oblasti vedení účetnictví ve výrobní sféře.

Náplň práce:

- práce v nově implementovaném programu SAP

- účtování prvotních dokladů, faktur

- příprava daňových přiznání (DPH) a dalších dokladů (KH, SH)

- účtování majetku

- příprava podkladů k uzávěrkám

Profil kandidáta:

- SŠ/VŠ ekonomického směru

- praxe v účetní oblasti ve výrobní sféře (SAP)

- znalosti v oblasti DPH, závěrkových operací

- komunikativní znalost anglického jazyka

- spolehlivost a pečlivost

Nabízíme:

- nadstandardní finanční ohodnocení

- roční bonusy

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na penzijko a stravování

- jazykové kurzy

- příspěvky na zdravotní péči, volný čas či sport

... a další zajímavé benefity

Zaujala Vás nabídka? Do výběrového řízení se přihlásíte přes ikonu "ODPOVĚDĚT".

  • České Budějovice
  • EPLAN spol. s r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. června
  • Liberec
  • KODAP holding, s.r.o.
Zveřejněno: 22. července
  • Těchonín
  • BH daňová kancelář, s.r.o.
Zveřejněno: 9. září
  • Jablonec nad Nisou
  • KODAP Jablonec, s.r.o.
Zveřejněno: 27. ledna
  • Zlín
  • ZLINER s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 10. listopadu
  • Staré Město, Praha
  • GELP s.r.o.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 27. února
  • Kaplice
  • Greipl CZ s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 20. června
  • Ostrava
  • V4 Account Ostrava s.r.o.
Zveřejněno: 24. listopadu
  • Praha
  • První novinová společnost a.s.
Zveřejněno: 26. dubna
  • Nusle, Praha
  • Zaplo Finance s.r.o.
Zveřejněno: 4. března
  • Ostrava
  • WARIDO Accounting s.r.o.
Zveřejněno: 11. října
  • Hradec Králové
  • Go Digital! s.r.o.
Zveřejněno: 31. prosince
  • Uherské Hradiště
  • SYNOT REAL ESTATE, k.s.
Zveřejněno: 3. prosince
  • Úvaly
  • Bohumil Tomek
  • Jindřichův Hradec
  • NSE Solutions, s.r.o.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pardubice, Hradec Králové, Jaroměř

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

AJ benefit benefity bonus bonusy daň den ekonom hledám hodnocení IT kandidát kurz kurzy nabídka náplň práce NDA nová ohodnocení pečlivost pozice práce praxe příspěvek řízení společnost sport stravování účetní vedení zdravotní znalost znalosti anglické daňový dar dovolené DPH finanční jazyk kov náplň národní oblast oblasti PR profi program příležitost příprava příspěvky přiznání roční standard účetnictví výběr výrobní