V profesi "Marketingový manažer / manažerka" aktuálně nabízíme 5 nabídek práce.

Hledaná profese "Marketingový manažer / manažerka" je aktuálně nejvíce žádaná v lokalitě "Skalice u České Lípy", "Chroustovice", "Třebíč".

  • Zlín
  • SAB Financial Group a.s.
  • 30 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 6. března
  • Olomouc
  • Meest Shopping Logistics s.r.o.
  • 70 000 – 100 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 19. lednaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Enantis s.r.o., HOT-CHIP s.r.o., Nefrito laboratories, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., BOURÁNÍ BARIER VZDĚLÁVÁNÍM A PŘESHRANIČNÍ SPOLUPRÁCE NAPŘÍČ GENERACEMI, nadační fond, OPTOKON, a.s., Czech Cool Trade s.r.o., SAB Financial Group a.s., Meest Shopping Logistics s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
HR manager, Webdesigner, Brand manager, Marketingový asistent / asistentka, Marketingový specialista / specialistka, Marketingový manažer / manažerka, Mediální asistent / asistentka, PR specialista / specialistka, Obchodní asistent / asistentka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Trenér / Trenérka, Produktový manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Vědec / Vědkyně, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Marketingový analytik / analytička, Online marketing

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Brno, Ostrava, Hradec Králové, Praha, Hluboká nad Vltavou, Jihlava, Zlín, Olomouc

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Brno business CV den designer developer email HR ISO IT job management manager marketing Office reference software sport system CAM clo computer design kov manufacturing PR profi program report technolog trend agentura AJ akce blog certifikace cíle CRM dění expanze Facebook fotograf Google hlídání komunikace měření možnost nabídka náplň práce nové novinky obsah online pec práce pracovní práva prostředí překlad reporting růst řízení SOU společnost správa strategie vedení zaměstnanců zkušenosti znalost znalosti agent cíl dovednost externí foto jazyk kampaně kariérní komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kontakt kontrola koordinace list měsíční možnost kariérního růstu náplň navíc obchod oblast oblasti osobnost PC problém prodej prodejní produktový projekt projektové přátelské přátelské prostředí příjemné příležitost příležitosti příprava přístup řešení řešení problémů schopnost služby sociální správy systém technická termín trh tvorba úpravy uživatel zkušenost Bor český dopis firma hledám kariérní růst krásné kvalifikace manažer místo nová plán plánování plat průvodní dopis rozvoj školení vysoké životopis české kolegyně osobní profesní průvodní případ spokojen tým vedení týmu výše zákazníci značky zvýšení anglicky category manager data doba EU flexibilní Kladno kurz kurzy mezinárodní na dobu neurčitou obchodní partner paušál penzijní připojištění pojištění pozice pracovní doba pracovní prostředí praxe připojištění příspěvek smlouva společnosti stabilní stravenkový paušál výsledky vzdělávací kurzy anglické category dané dovolené finanční myšlení na dobu národní oddělení penzijní prémie prezentace příjemné pracovní prostředí rok strategické tržní výzkum vzdělávací kurz zákazník zdroj fond kancelář Most nabídky nad Vltavou obory OZP poloviční úvazek specialist specialista spolupráce úvazek vhodná zdarma bar centrum dar firmy kreativní možnosti obor odpovědný poloviční právní schopnosti pracovník technický vztah zahraniční benefit bonus bonusy byznys e-mail event kultura motivační dopis odměňování stravenky stravování teambuilding telefon výhody zaměstnanec zaměstnanecké výhody člen daně doby firemní jednání kampaň manažerský motivační motivační program obchodní jednání pracovní doby programy přátelský řidič sickday součást zájem zaměstnanecké požadavky manažeři kraj podmínky ředitel marketingové strategie německé
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách pro profesi Marketingový manažer / manažerka
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena