Práce: Automatizační Inženýr / Elektronik

lokalita: Praha zadavatel: Pivovary Staropramen s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pivovary Staropramen, druhý největší výrobce piva v České republice a významný tuzemský exportér. V zahraničí nejoblíbenější značku z portfolia – Staropramen – mohou ochutnat spotřebitelé ve více než 35 zemích světa.
Úspěchů na českém pivním trhu dosahujeme nejen tím, že aktivně rozvíjíme a měníme pivní odvětví nabídkou zajímavých inovací a novinek, ale také díky skvělé týmové spolupráci našich lidí a důrazu na kvalitu ve všem, co děláme! Naše zkušenosti nás stále posouvají dál a využíváme jich při výrobě toho nejlákavějšího piva pro naše zákazníky a spotřebitele.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Profesionální diagnostika a odstraňování elektronických závad na výrobních zařízeních (strojích či výrobních linkách)
  • Sledování stavu techniky v oblasti hardware a software, řídicích systémů technologických procesů
  • Drobné SW úpravy pro optimalizace jednotlivých výrobních procesů se zaměřením na kvalitu, efektivitu a cíle společnosti
  • Přijímat servisní požadavky z výroby, stanovovat priority požadavků a zajišťovat nápravu
  • Komunikovat s externími firmami v rámci zajištění servisu výrobních strojů
  • Zajišťovat pořádek na pracovišti, dodržovat bezpečnost práce na pracovišti

POŽADUJEME:

  • VŠ/ SŠ technického směru se zaměřením na měření a regulaci, elektrotechniku, kybernetiku či robotiku
  • Vyhláška 50/78 Sb, min. §6
  • Znalost programování SIMATIC S5 + S7, Win CC výhodou
  • Zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou
  • Prokazatelný zájem o techniku
  • Dobrá znalost technologií, údržby a technické dokumentace
  • Znalost technické AJ výhodou
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Ochotu pracovat na směnný provoz

NABÍZÍME:

  • Zajímavou a samostatnou práci v pivovarnickém průmyslu
  • Možnost dalšího odborného a profesního vzdělávání a rozvoje
  • Stabilitu velkého zaměstnavatele
  • Zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající dané pozici + výkonnostní bonusy
  • Možnost prosadit a realizovat své nápady pro zajištění větší efektivity
  • Systém zaměstnaneckých výhod jako 5 týdnů dovolené, stravenky, firemní produkty za výhodné ceny, příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Praha 5 – Smíchov

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

40.000 – 49.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.