Práce: VÝVOJOVÝ INŽENÝR SOFTWARE (embedded) – architekt

lokalita: Nové Město na Moravě zadavatel: Lucie Sedláčková

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho klienta, ryze českou společnost zabývající se vývojem a výrobou zařízení pro bezdrátový přenos dat, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vývojový inženýr software (embedded) – architekt.

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

programování software pro embedded zařízení
spolupráce na návrhu architektury software projektů bezdrátových komunikačních zařízení
spolupráce na návrhu testovacích řešení, řešení pro správu zdrojových kódů a řešení pro správu chyb

JAKÝ JE KANDIDÁT, KTERÉHO BYCHOM RÁDI POTKALI?

má ukončené VŠ technického směru
má zkušenosti s programováním v C/C++ pro linux (embedded) – tato pozice není vhodná pro čerstvé absolventy bez praxe
zná hardware (digitální části) alespoň na základní úrovni

Bude pro Vás velkou výhodou, pokud:

se domluvíte anglicky
máte zkušenosti v těchto oblastech:
vývoj v jiných RTOS,nebo bare-metal
programování FPGA (příp. DSP)
vývoj bezdrátových zařízení
sítě TCP/IP

CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE?

zajímavá práci v oblasti komunikačních technologií
férový přístup a přátelské firemní prostředí, nadstandartní platové podmínky
příležitost úzké spolupráce se špičkovými vývojáři, možnost profesního růstu
individuální přístup (dobré ohodnocení, nepeněžní benefity, pracovní podmínky)
možnost ubytování v místě pracoviště – v Novém Městě na Moravě
kandidátům mimo dojezdovou vzdálenost jsme připraveni nabídnout ubytování na firemní náklady a možnost část týdne pracovat formou home office

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.