- 40 000 – 55 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek
Práce v Praze na pozici recepční v administrativě v personální agentuře Europa Workintense. Práce na částečný úvazek, nabízíme pracovní úvazek na DPP nebo DPČ (dohoda o provedení práce a dohoda o pracovní činnosti). Praxe na pozici recepčního a znalost RJ pouze výhodou. Pracovní pozice vhodná pro absolventy/studenty popřípadě cizince s trvalým pobytem v ČR a občany EU.
kompletní vedení a zastřešení chodu recepce
uvádění a ohlašování návštěv, e-mailovou a telefonickou komunikaci, jednoduchá administrativa
občasnou výpomoc náborovým pracovníkům popř. obchodnímu oddělení
min. SŠ vzdělání
příjemné vystupování, pečlivost, spolehlivost
znalost práce s PC
dobré komunikační dovednosti
znalost RJ – výhodou
krátká praxe na pozici recepční v administrativě – výhodou
odolnost vůči stresu
práci v prosperující společnosti na Praze 5 (více na www.workintense.cz)
možnost kariérního růstu
častečný úvazek, možnost přechodu na plný úvazek
práce na DPP nebo DPČ
nástup dle dohody
08:00 – 17:00 hod.

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.