Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

ELEKTROMECHANIK DO VÝROBY - SLABOPROUD (40-50.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Lysá nad Labem
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)
Hrubá mzda 40.000 – 50.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Hledáme šikovného parťáka do týmu. Máš elektro vzdělání a již si na obdobní pozici pracoval? Baví tě mechanika, elektro a vyznáš se i v hydraulice? Máš praxi v slaboproudu? Nevadí ti pracovat v nepřetržitém provozu? Hledáme tebe!

Pošli nám svůj životopis a zjisti více o pozici:

Náplň práce:

* Zajištění nepřetržité výroby
* Preventivní údržba strojů a zařízení
* Operativní řešení poruch a závad na strojích a zařízeních
* Diagnostika
* Plánování údržby strojů a zařízení
* Kontrola platnosti revizí a instalací
* Práce v nepřetržitém provozu

Co od Vás očekáváme:

* Min. vyučení v elektro oboru - slaboproud
* Platnou elektro vyhlášku §6
* Praxi na obdobní pozici ve výrobě
* Znalost hydrauliky a pneumatiky
* Technickou zdatnou
* Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

* Dovolenou nad rámec zákona
* Příspěvky na sport, kulturu, volný čas
* Podporu dalšího vzdělávání
* Příspěvky na pojištění / připojištění
* Další finanční prémie
*Nástup možný ihned
* Pracovní poměr na dobu neurčitou
* Příspěvky na stravování
* Slevy na produkty
* Občerstvení na pracovišti

* Lokalitu: okolí Lysá nad Labem

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

AJ Bor elektro elektromechanik EU event hledám IT Lysá Lysá nad Labem na dobu neurčitou nad Labem náplň práce nová občerstvení plán plánování plat pojištění práce pracovní pracovní poměr připojištění řízení sport stravování vzdělání vzdělávání znalost životopis finanční kontrola kov na dobu na pracovišti náplň obor poměr PR prémie příspěvky rámec řešení stroj tým údržba výroby vyučení