Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Elektromechanik (42-50.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 42.000 – 50.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte elektro vzdělání a platnou Vyhlášku dle zákona 250/2021 Sb.? Pojmy jako hydraulika a mechanika Vám nejsou cizí? Nevadí Vám pracovat na 3 směny když jste za to dobře zaplaceni?

Pak hledáme právě Vás! Zašlete mi Váš životopis a staňte se součástí super týmu na pozici: ELEKTROMECHANIK (42-50.000 KČ)

Náplň práce:

* Odstraňování závad a diagnostika poruch
* Preventivní údržba strojů a zařízení
* Práce s výkresovou dokumentací
* Provádění elektroinstalace

Co od Vás očekáváme:

* SOU nebo SŠ elektro směru
* Splnění podmínek dle zákona 250/2021 Sb (dříve
  vyhláška 50 §6)
* Ochota pracovat na 3 směny
* ŘP sk. B - výhodou

* Zkušenost se stroji ve výrobě

Co Vám můžeme nabídnout:

* 13. plat
* 6 dní dovolené navíc
* Náborový příspěvek 50.000 Kč
* Stravenkový paušál, dotované stravování
* Autobusová doprava zdarma z centra Brna
do CT parku a zpět

*Místo výkonu práce: Brno (jih)

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Firemní akce Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Křetín
  • Jihomoravské dětské léčebny,…
  • 36 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 30. října
  • Boršice
  • Aruall Building s.r.o.
  • 31 000 – 43 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 19. března
  • Ždírec nad Doubravou
  • David Kolář
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 12. března
  • Holoubkov
  • WEILER Holoubkov s.r.o.
  • od 38 000 Kč
  • Rokycany
  • C+H Metall s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
  • Blansko
  • Bustec production s.r.o.
  • od 21 800 Kč
  • Blansko
  • od 26 000 Kč
  • Sušice, Klatovy
  • Západočeské konzumní družstvo Sušice
  • od 30 000 Kč

O2 Czech Republic a.s., 21 Consult Group s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Job s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, Jobs Contact Personal, s.r.o., FRIGERA s.r.o., PTF financial s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Multi-VAC spol. s r.o., Trenkwalder a.s., Věra Pietrasová, HOFMANN WIZARD s.r.o., ENERG-SERVIS a.s., HANYA corporation s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., EBIS, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Projektový / projektová manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Revizní technik / technička, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektronik / Elektronička

Brno, Modřice

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

auto Bor Brno dění elektro elektromechanik event hledám místo nábor náplň práce paušál plat plnění práce příspěvek řízení směny SOU stravenkový paušál stravování výkon vzdělání zdarma životopis centra dar diagnostika poruch dokument doprava dovolené instalace kov místo výkonu práce náborový náplň navíc oprava PR součást stroj tým údržba zkušenost