Práce: SALES KONZULTANT - 35-53.000 Kč / měs. NEJEDNÁ SE O AKTIVNÍ PRODEJ

lokalita: Praha zadavatel: Ušetřeno.cz s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Ušetřeno.cz je parta nadšených obchodníků, kteří umí poradit, jak ušetřit v oblasti energetiky, mobilních tarifů nebo financí. Pomáhat lidem šetřit peníze, je to, co jsme si vybrali. Naše práce nás baví a stojíme si za ní. Celý tým. Můžeš se přidat na pozici SALES KONZULTANT

O čem to bude:
Ušetřeno.cz je přední srovnávač cen telekomunikací, financí a energie. Klienti se na nás obrací, aby ušetřili peníze a ty jim budeš pomáhat hledat pro ně to nejvýhodnější řešení. Nevoláš na žádná cizí čísla! Budeš volat jen těm zákazníkům, kteří nás kontaktovali přes náš srovnávací portál Ušetřeno a mají zájem změnit dodavatele služeb. Prodáváš služby, o které již klienti projevili zájem.

Co za to:
Peníze. Hodně peněz. Průměrný prodejce má u nás 35 000 Kč. To je skutečný průměr, ne jeden ze sta, jak často uvádí jiné firmy. 20% z nás má dokonce 53 000 Kč. Dostaneš u nás fixní mzdu + odměny, my umíme naše obchodníky ocenit. Nemusíš mít vysokou školu a 10 let praxe… Nás nejvíc potěšíš, když budeš mít ambice, budeš dravý, férový a budeš mít chuť si vydělat. Protože, jestli chceš něco dokázat, vydělávat peníze, mít férového šéfa a stabilní zaměstnanání, tak to u nás všechno najdeš.

Tak začni nový rok jinak. V novém zaměstnání, v Ušetřeno.cz, kde se už postaráme, aby ses cítil jako ryba ve vodě a ne kapr na salátě:-) Těšíme se na tebe!

Pokud tě nabídka zaujala, reaguj skrze odpovědní formulář níže, ozveme se ti s termínem pracovního pohovoru.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou
od 22. 12. 2016

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

40.000 – 49.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

×
Toplist