Volné místo ve firmě BREADWAY a.s.

Skladník/skladnice

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Praha  Horní Počernice, Praha
Firma BREADWAY a.s.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 28.000 – 30.000 Kč

O nás

BREADWAY a.s.

Chléb a péče o něj je naše každodenní radost i starost. Vytvořili jsme skutečně inovativní, řemeslnou pekárnu kombinující tradiční metody s moderní technologií. Všechny naše produkty pečeme v pecích s kamennou deskou. I díky tomu získávají výraznější chuť a intenzivnější vůni. Hledáme nové kolegy do týmu.

O nás

Společnost BREADWAY a.s. je inovativní řemeslná pekárna kombinující v sobě tradiční výrobní metody spolu s nejmodernější špičkovou technologií, které umožňují vyrábět pečivo té nejvyšší jakosti.

Náplň práce:

  • manipulace s bednami
  • používání elektrického vozíku při vychystávání zboží
  • práce se skenerem a čtečkou
  • směnný provoz 12hodin den či noc

Co od Vás očekáváme:

  • dochvilnost
  • pracovitost
  • kázeň
  • ochotu se učit novým věcem
  • loajalitu

    Chcete, aby Vám práce voněla, pojďte pracovat k nám.
    Sídlíme 10minut autobusem od Černého Mostu.
    Neváhejte nám poslat Váš životopis, ozveme se Vám.

    Co Vám můžeme nabídnout:

    • možnost profesního růstu
    • výborné pečivo jako benefit
    • vodu a kávu na pracovišti zdarma
    • stravenky á 70,–
    • smlouvu na dobu NEURČITOU

    Benefity

    • Kariérní růst
    • Kafetérie
    • Příspěvek na stravování