Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby Havraň - Mzda 25 000 - 30 000Kč

Lokalita Havraň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do nově vznikající výrobní firmy, zabývající se výrobou papírových obalů, hledáme zkušené operátory výroby.

Nástup přímo do kmene společnosti.

Popis pozice:

- obsluha stroje

- kontrola výrobků

- vyplňování dokumentace

- fyzická zdatnost

- úklid pracoviště

Profil kandidáta:

- zkušenosti z výrobní společnosti podmínkou ( min 2 roky )

- ochotu pracovat na směny

- spolehlivost a pečlivost

Nabízíme:

- fixní mzda + bonusy

- příspěvek na stravování

- týden dovolené navíc

- možnost karierního růstů

- možnost být u rozjezdu nové výrobní firmy

Neváhejte a získejte novou práci. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo nám napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář

Těšíme se na Vás!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Most
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. dubna
  • Postoloprty
  • KB - BLOK systém, s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. dubna
  • 33 000 Kč
    Benefity:
  • Chomutov
  • Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o.
  • 38 000 – 48 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Žatec, Louny
  • Radonice, Chomutov
  • VPR Steelmont s.r.o.
  • 35 680 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 25. dubna
  • Krupka
  • 35 000 – 45 000 Kč
včerejší
  • Lovosice
  • Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r…
  • 33 600 – 44 200 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 23. dubna
  • Lovosice
  • KOS WIRE EUROPE s.r.o.
  • 30 500 – 39 000 Kč
  • Ústí nad Labem
  • CADRE s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Libuš, Praha
  • Consa Corp, s.r.o.
  • 40 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 30. června
  • Rovečné
  • Základní škola a Mateřská škola Rovečné
  • od 32 120 Kč
Zveřejněno: 1. června

Etimos Human s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., RS agentura práce s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Lidé a Příležitosti s.r.o., DISPONERO s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., Techco-Electrics ETS s.r.o., Czech Aerosol, a.s., VPR Steelmont s.r.o., Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., KOS WIRE EUROPE s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., FIA ProTeam s.r.o., CENTURION loss prevention a.s., PATOK a.s., Skanska a.s., STILL ČR spol. s r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, CADRE s.r.o., ENERGY Ústí nad Labem, a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Nákupčí, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka plánování, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Lakýrník / Lakýrnice, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Servisní technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Elektrikář / Elektrikářka, Shift leader / Vedoucí směny, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Havraň, Most, Korozluky, Staňkovice, okres Louny, Postoloprty, Chomutov, Žatec, okres Louny, Bílina, Litvínov, Louny, Jeníkov, okres Teplice, Kadaň, Teplice, Rtyně nad Bílinou, Podbořany, Radonice, okres Chomutov, Klášterec nad Ohří, Krupka, Lovosice, Siřejovice, Chabařovice, Přestanov, Chlumec, okres Ústí nad Labem, Litoměřice, Ústí nad Labem, Rakovník

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

AJ bonus bonusy den dokumentace email hledám HR inzerát inzeráty kandidát místa možnost mzda nové operátor pečlivost postup pozice pracoviště pracovní pracovní místa příspěvek růst směny SOU společnost společnosti stravování strukturovaný životopis týden týden dovolené navíc uchazeč vyšší zkušenosti životopis dokument dovolené firmy kontrola kov navíc obsluha odpovědní operátor výroby PR profi případ přístup rok stroj volná pracovní místa výrobní výroby zkušenost