Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Strojní Seřizovač - Vstřikolisy (35.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Prachatice
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 33.000 – 35.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce.

Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Náplň práce:

Základní info:

Máte minimálně výuční list z technického oboru? Jste manuálně zruční a umíte logicky uvažovat? 12cti hodinové směny pro vás není problém? Zašlete mi Váš životopis na e-mail přes odpovědní formulář a staňte se novou posilou mezinárodní výrobní společnosti na pozici:

STROJNÍ SEŘIZOVAČ - VSTŘIKOLISY (35.000 KČ)

Pracovní náplň:

* seřizování a údržba vstřikovacích lisů
* příprava pro výrobu
* výměna nástrojů na vstřikolisech
* účast na poradách

Požadujeme:

* SOU vzdělání v technickém oboru
* praktickou zkušenost se vstřikovacími lisy VÝHODOU
* šikovnou a samostatnou osobu
* technickou zdatnost a logické uvažování
* ochotu pracovat na 12cti hodinové směny

Nabízíme:

* roční bonusy
* 25 dní dovolené
* příplatky za směnnost
* stravenky

Místo výkonu práce: Prachaticko

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát