Volné místo ve firmě Yusen Logistics (Czech) s.r.o.

Zkušený řidič VZV/skladový operátor

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Ovčáry, okres Kolín
Firma Yusen Logistics (Czech) s.r.o.
Min. vzdělání Základní

O nás

Yusen Logistics (Czech) s.r.o.

Yusen Logistics, založená v roce 1955, je globální logistická společnost pro dodavatelský řetězec, která poskytuje námořní a leteckou přepravu nákladů, skladování, distribuční služby a řízení dodavatelského řetězce – hladce propojenou sadu řešení dodavatelského řetězce, která přináší vynikající hodnotu, spolehlivost a odborné znalosti.

Neustále vyvíjíme způsoby, jak poskytovat efektivní logistická řešení, která přidávají hodnotu vašemu podnikání.

O nás

Společnost Yusen Logistics (Czech) s.r.o. působí na českém a slovenském trhu již od roku 2002 a řadí se mezi přední poskytovatele logistických služeb. Téměř 600 zaměstnanců v 9 strategicky rozmístěných pobočkách s více jak 87 000 m² skladových ploch zajišťuje svým zákazníkům kompletní logistické služby zahrnující pozemní, námořní i leteckou přepravu, skladování, celní služby, distribuci, kontraktní logistiku a poradenství v logistice.

Hledáte novou pracovní příležitost?
Jste zkušený řidič VZV a líbilo by se Vám pracovat v prostředí logistického skladu, který navazuje na automotive výrobu?
Aktuálně hledáme nové kolegy, kteří by se stali součástí našich týmů v logistických provozech v Ovčárech u Kolína.

Náplň práce:

  • hlavní náplní práce je řízení  a obsluha VZV
  • na začátku Vás čeká vykládka a zaskladňování prázdných obalů
  • po zaškolení se můžete posunout na nakládku prazdných obalů a vykládku plných obalů a jejich zavážení na pozice
  • čeká Vás práce v rychlém, ale bezpečném provozu

Co od Vás očekáváme:

  • zkušenost s řízením VZV min. 1 rok
  • ochotu učit se interní procesy a také zájem o profesní rozvoj
  • ochotu pracovat ve směnném režimu
  • týmovou práci

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti se silnou firemní kulturou
  • máme 5 týdnů dovolené
  • dostanete stravenky v hodnotě 150Kč / odpracovaná směna (plně hrazeny zaměstnavatelem)
  • vyplatíme Vám příspěvek na dopravu 60Kč / odpracovaná směna
  • dostanete také příspěvek na zdraví / sport / kulturu / volný čas a k tomu ještě MultiSport kartu, když budete mít zájem
  • zprostředkujeme Vám pojištění odpovědnosti za škody
  • po zkušební době dostanete pracovní oblečení, které Vám pravidelně vyčistíme
  • můžete získat také příspěvek za doporučení a v zásobě máme ještě další benefity

Co ještě dodat?

Místo výkonu práce: Průmyslová zóna Ovčáry (u Kolína)
Pracovní doba: třísměnný provoz - týden ranní 6:00 - 14:00, týden odpolední 14:00 - 22:00, týden noční 22:00 - 06:00

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát