Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Finanční Kontrolor (40-70.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Tachov
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 40.000 – 70.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce.

Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Náplň práce:

Základní info:

Zajímáte se o finanční prostředí a baví Vás práce s čísly? Excel zvládáte levou zadní a domluvíte se anglicky německy? Pak tady mám skvělou práci právě pro Vás!

Zašlete mi Váš životopis na e-mail přes odpovědní formulář a staňte se novým členem stabilní společnosti na Tachovsku, kde hledají posilu do týmu na pozici

FINANČNÍHO KONTROLORA(40-70.000 KČ)

Pracovní náplň:

* zpracování analýz a reportů
* stanovení tarifních nákladů, harmonizace dílčích činností s centrálou
* příprava podkladů pro management společnosti
* spolupráce na měsíčních závěrkách
* účtování

Požadujeme:

* SŠ ekonomickou
* znalost systému SAP
* perfektní orientaci v Excelu
* velmi dobrou znalost anglického/německého jazyka
* vhodné pro absolventy

Nabízíme:

* 25 dní dovolené
* sick days
* roční bonusy
* příspěvek na dopravu

* místo výkonu práce: Tachovsko

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát