Volné místo ve firmě BREADWAY a.s.

Lídr výrobní linky v inovativní pekárně

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Praha  Horní Počernice, Praha
Firma BREADWAY a.s.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 30.000 – 35.000 Kč
Kontakt Anna Hrudková, zobrazit tel. číslo

O nás

BREADWAY a.s.

Chléb a péče o něj je naše každodenní radost i starost. Vytvořili jsme skutečně inovativní, řemeslnou pekárnu kombinující tradiční metody s moderní technologií. Všechny naše produkty pečeme v pecích s kamennou deskou. I díky tomu získávají výraznější chuť a intenzivnější vůni. Hledáme nové kolegy do týmu.

O nás

Společnost BREADWAY a.s. je inovativní řemeslná pekárna kombinující v sobě tradiční výrobní metody spolu s nejmodernější špičkovou technologií, které umožňují vyrábět pečivo té nejvyšší jakosti.

Náplň práce:

Hledáte práci, která Vám bude „vonět“? Chcete za sebou vidět dobře odvedenou práci? ANO?
Do našeho týmu sháníme šikovného a spolehlivého LEADERA na výrobní linku

Jaká práce na Vás čeká?

  • Především budete obsluhovat pekařské linky při výrobním procesu na našich plně automatizovaných linkách
  • Práce s těstem, manipulace s boxy s těstem – práce vhodná spíše pro muže
  • Budete zajišťovat nastavování a manipulaci s výrobní linkou tak, aby bylo pečivo vyráběno dle předepsaných postupů
  • Vedení týmu 4-6 pracovníků ve výrobě

Co od Vás očekáváme:

  • Jste spolehlivý/á, pečlivý/á a nadšený/á do práce
  • Chcete budovat kariéru v jedné z nejmodernějších pekáren na trhu, využívající špičkového vybavení
  • Praxe v oblasti provozu je velkou výhodou (nikoli podmínkou)
  • Máte zkušenosti s vedením menšího týmu lidí
  • Nevadí Vám dvousměnný provoz a práce v provozu
  • Budete potřebovat zdravotní průkaz (vydává obvodní lékař nebo náš závodní)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zaměstnání na HPP na dobu NEURČITOU
  • Odpovídající mzdové ohodnocení – od 30.000,–Kč/měsíčně + PŘÍPLATKY
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Naše výborné a čerstvé pečivo Vám bude určitě také chutnat
  • Skvělá dopravní dostupnost – 10 minut autobusem z Černého Mostu (linka 220)
  • Parkoviště pro auta hned u firmy
  • Pečeme tu společně – kvalitní zaučení je tedy základní surovina
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte se zasláním svého životopisu.

Benefity

  • Příspěvek na stravování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát