Hledáme lidem práci Manpower

Specialista vývojového týmu v automotive

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste nadšenec automobilového průmyslu? Baví Vás rozvoj a vývoj nových projektů? Jste rád/a na počátku výrobního procesu? Hovoříte plynně anglicky? Pak je zde pro Vás ideální příležitost pracovat pro klienta, u něhož se spoustu naučíte a budete odměněni atraktivním ohodnocením a celou řadou benefitů.

Popis pozice:

- prezentace společnosti a produktů potenciálním zákazníkům
- podílení se na zavádění nových výrobků do výroby
- práce na projektech pro západní zákazníky - VW, Škoda
- aktivní participace na tvorbě či úpravě CP/PFMEA/MSA/APQP atd.
- administrativa, dokumentace spojená s projekty
- reporting nadřízenému
- komunikace v týmu a napříč odděleními

Profil kandidáta:

- vzdělání technického směru
- AJ na komunikativní úrovni, popřípadě také NJ (velká výhoda)
- min. 2 roky praxe z automotive
- zkušenost s koncernem VW/Škoda nebo západními automobilkami
- znalosti IATF, VDA, Formel Q, 8D reportů, FMEA, 5S
- ochota cestovat (Polsko, Německo)

Nabízíme:

- fixní plat a měsíční prémie až 25% ze základu
- každodenní aktivní využití anglického jazyka
- práci s pevnou pracovní dobou 7:00 – 15:30 hodin (veškeré přesčasy přes 15 minut jsou proplacené)
- odpovídající platové ohodnocení (fixní plat + měsíční prémie až 25% ze základu)
- pololetní a roční bonusy (13. a 14. plat)
- roční navyšování mzdy (až o 5%)
- penzijní připojištění
- bezúročné půjčky
- stravenky
- 2 kantýny s celodenní možností stravování
- finanční odměnu při pracovních a osobních výročích
- finanční odměnu za doporučení nového zaměstnance
- odborné a jazykové kurzy
- společenské a sportovní firemní akce
- možnost kariérního postupu
- smlouva na dobu určitou, po roce na dobu neurčitou

  • Modletice
  • Zeppelin CZ s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. února
  • Říčany, Praha-východ
  • Bohumín
  • Domov Jistoty, příspěvková organizace
  • 16 980 – 24 780 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 18. ledna
  • Žichlínek
  • Základní škola a Mateřská škola…
  • 30 000 – 42 000 Kč
Zveřejněno: 17. ledna

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

administrativa AJ akce anglicky auto automobil benefit bonus bonusy Bor den dění dokumentace EU hodnocení IT kandidát komunikace kurz kurzy mobil možnost mzdy na dobu neurčitou náplň práce Německo nové ohodnocení pec penzijní připojištění plat pojištění postup pozice práce pracovní praxe přesčas přesčasy připojištění reporting rozvoj smlouva SOU specialist specialista společnost společnosti sport stravenky stravování Týn vzdělání znalost znalosti anglické díl dokument finanční firemní jazyk kariérní kov list měsíční na dobu na dobu určitou nadřízené náplň odbor odborné oddělení osobní penzijní placené platové ohodnocení PR prémie prezentace proces profi projekt průmysl příležitost případ půjčky report roční rok technické tým výhoda výrobní výroby zákazník zkušenost