Hledáme lidem práci Manpower

Řidič VZV MERLO

Lokalita Všeruby, okres Domažlice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Stavebnictví a realitní služby

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro stavbu plynovodu od Krušných hor až po západočeskou Přimdu hledáme řidiče VZV Merlo. Stavbu zastřešuje Italská společnost SICIM, která má celosvětově 6500 zaměstnanců, 5500 stavebních strojů a působí ve 23 zemích světa a to už celých 57 let.

Popis pozice:

  • řízení VZV Merlo v rámci stavby

Profil kandidáta:

  • řp. skup. B,C,T
  • oprávnění na VZV

Nabízíme:

  • projekt na 1-2 roky
  • mzdu 35.000-50.000Kč
  • zákonné příplatky

  • Mladá Boleslav
  • Lucie Beyerová
  • od 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. května
  • Zlín
  • Beránková Daniela
Zveřejněno: 14. června
  • Zlín
Zveřejněno: 18. července
  • Zlín
Zveřejněno: 22. července
  • Český Brod
  • Věra Preislerová
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 1. září
  • Zlín
Zveřejněno: 18. října
  • Zlín
Zveřejněno: 21. října
  • Plzeň
  • Andrea Novotná
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Kaplice
  • Řidič VZV
  • 81 – 100 Kč / hod
Zveřejněno: 16. září
  • Zlín
Zveřejněno: 20. ledna
  • Zlín
Zveřejněno: 2. února
  • Třinec
  • Manpower
Zveřejněno: 18. ledna

PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., PROFINVEST s.r.o., Chodské vodárny a kanalizace, a.s., PATEBA s.r.o., ANS - STŘECHA s.r.o., AQUAŠUMAVA s.r.o., LS stavby s.r.o., RPproreal s.r.o., První chodská develop, a.s., GYOZA s.r.o., MILER - MALÍŘSTVÍ, spol. s r.o., Artem Dombai, TRANSMIX BETON s.r.o., Okna-vrata Martínek s.r.o., STAVBY - KOMÍNY, s.r.o., K&K TECHNOLOGY a.s., Bücheler, a.s., INVEST TEL, s.r.o., ZETES KT, spol. s r.o., K3 KT s.r.o., Pokrývačství, klempířství - Šmíd, s.r.o., Tomáš Koza, BETONOVÉ STAVBY - GROUP, s.r.o., TEXTA, spol. s r.o., Zemědělské obchodní družstvo Hlavňovice, Vsaune s.r.o., topbeton s.r.o., Stanislav Ondřej, Didyk s.r.o., D - beton s.r.o., RYNOSTAV s.r.o., Václav Regner, Petr Šíma, Agrotree s.r.o., Žežulka stavební s.r.o., Silnice Klatovy a.s., ZERET s.r.o., SILNICE NEPOMUK s.r.o., Dnister COMPANY s.r.o., Miroslav Lodl

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Obsluha strojů, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Architekt / Architektka, Dělník / Dělnice, Geodet / Geodetka, Klempíř / Klempířka, Konstruktér / Konstruktérka, Mistr / Mistrová, Podlahář / Podlahářka, Pokrývač / Pokrývačka, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Projektant / Projektantka, Stavbyvedoucí, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Tesař / Tesařka, Zedník / Zednice, Elektrikář / Elektrikářka, Manažer / manažerka prodeje

Domažlice, Klatovy, Holýšov, Líně, Nýrsko, Trhanov, Klenčí pod Čerchovem, Janovice nad Úhlavou, Horšovský Týn, Srby, okres Domažlice, Staňkov, okres Domažlice, Předslav, Hlavňovice, Zavlekov, Chotěšov, okres Plzeň-jih, Hrádek, okres Klatovy, Chlumčany, okres Plzeň-jih, Sušice, okres Klatovy, Dobřany, okres Plzeň-jih, Dobršín, Bor, Nepomuk, okres Plzeň-jih, Rozvadov, Blovice

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

hledám IT kandidát náplň práce plat pozice práce příplatky řízení společnost zaměstnanců náplň oprávnění PR profi projekt rok řidič stav stavební stroj