Volné místo ve firmě ZOD Brniště a.s.

Dělník nádvorní skupiny

Lokalita Brniště
Firma ZOD Brniště a.s.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 21.000 – 31.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu určitou 17. 11. 2018 — 31. 7. 2019

O nás

ZOD Brniště a.s.

ZOD Brniště a.s. patří mezi nejmodernější a nejúspěšnější zemědělsko-potravinářské podniky v ČR. Hospodaříme na 2400 hektarech zemědělské půdy a zabýváme se rostlinnou i živočišnou výrobou. Jsme největším českým chovatelem krůt, výborné výsledky máme také v chovu mléčného skotu a produkci mléka. Významné je i zpracování krůtího masa a drůbežích specialit a obchod s masnými výrobky prostřednictvím dceřiné společnosti PROMINENT CZ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pracovní pozice:

  • Příprava hal pro krůty – mytí hal vč.technologie, přistýlání, drobné opravy. Naskladnění, převozy a vyskladnění krůt cca jednou měsíčně.
  • Udržování venkovního prostranství provozů střediska krůt.

Požadujeme

  • Řidičské oprávnění skupiny T,(možnost získat jej při práci)
  • Bezúhonnost
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Pečlivost
  • Flexibilita
  • Respektování firemních pravidel

Nabízíme

  • Pracovní poměr na plný úvazek, doba určitá 9 měsíců s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Jednosměnný provoz
  • Finanční ohodnocení ve výši 21.000,– Kč hrubý příjem a roční prémie dle hospodaření
  • Stokorunové stravenky za odpracovanou směnu
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění po uplynutí devíti měsíců od nástupu
  • Příjemný kolektiv

První kontkakt emailem nebo telefonicky!
Pozice je vhodná i pro absolventy!

  • Liberec
  • SULCO Automotive Group, s.r.o.
  • 80 000 – 110 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Hradec Králové
  • Armáda České republiky
  • od 22 980 Kč
Zveřejněno: 26. května
  • Domažlice
  • Marika Špringlová
  • 18 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 17. prosince
  • Konstantinovy Lázně
  • Jana Langová
  • 13 500 – 15 000 Kč

Josef Lojek s.r.o., DAKURA, s.r.o., HOBRA - Školník s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ONTEX CZ s.r.o., Slemr Spedition s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ČSAD Střední Čechy , a.s., SH Job Partners s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Šmídl s.r.o., Coweo Technologies s.r.o., VOJTELLA o.p.s., AS-CASTING s.r.o., PRAKTIK system s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., Stavimdomy cz s.r.o., Krajské ředitelství policie Libereckého kraje, NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, SATIVE s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., DISPONERO s.r.o., Kolokrám s.r.o., HR Direct s.r.o., HUNTER s.r.o., KV Final Ralsko s.r.o., JM-MECHANIKA s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Domov pro seniory a pečovatelská služba Česká Kamenice, příspěvková organizace, Grafton Recruitment s.r.o., APOSS Liberec, příspěvková organizace, ManpowerGroup s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., Petr Novotný, Partners Financial Services, a.s., PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., ARAMARK, s.r.o., FLEXIMA s.r.o., EUC a.s., NEW YORKER CZ, s.r.o., Globus ČR, v.o.s., LPP Czech Republic, s.r.o., Zoo Liberec, příspěvková organizace, ACL Coating s.r.o., Jiří Bláha s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, LKQ CZ s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Závozník / Závoznice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Obchodník / Obchodnice, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Lékař / Lékařka, Odborný pracovník / pracovnice, Finanční ředitel / ředitelka (CFO), Finanční manažer / manažerka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Veterinární lékař / lékařka, Slévárenský technik / technička, Manager, Recepční, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Příšovice, Tupadly, okres Mělník, Celá ČR, Liberec, Mladá Boleslav, Turnov, Česká Kamenice, Mělník, Brniště, Stráž pod Ralskem, Nový Bor, Česká Lípa, Kamenický Šenov, Hrádek nad Nisou, Ralsko, Chrastava, Český Dub, Nová Ves, okres Liberec

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

absolvent dělník doba email EU hodnocení HR hrubý IT měsíc možnost na dobu neurčitou náplň práce nové odpovědnost ohodnocení pečlivost pojištění pozice práce pracovní pracovní poměr pracovní pozice příspěvek sklad stravenky technologie telefon úvazek vhodná životní pojištění finanční firemní kolektiv kov na dobu náplň oprávnění opravy penzijní poměr PR prémie příjemný příprava roční technolog životní