Hledáme lidem práci Manpower

Join help desk office in Brno! (The Czech Republic)

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

We are searching for new members to an international help desk team in Brno in the Czech Republic. It is a great opportunity to get a job that could fulfill your needs for social contact and success. The key competence for this position is a good communication skill in English.

Great news! You will get a relocation package 16.500 CZK (650 €).

Popis pozice:

Job description

Your responsibility is to answer the calls of company customers, who are looking for a helping hand to solve their issues connected to the company services and products. The questions are mostly from the technical field in which the employer provides 3 weeks training.

Profil kandidáta:

Required competencies

The key ability is English on a good communicative level at least B2. Willingness to work on PC and adopt new technical knowledge. Time flexibility the working hours are between 12 pm and 8 am, always 8 hours long shift.

Nabízíme:

Employer proposal

Perfect working conditions, thanks to a well organize modern office building and friendly company culture. Decent average salary between 26.000 CZK and 35.000 CZK (1.090 – 1.350 €) the variation is cost by the benefit of night shifts, which is 50%. Interesting company perks and benefit such as relocation package 16.500 CZK (650 €).

Don't hesitate and send me your English CV on Odpovědět na inzerát. You can also call me on zobrazit tel. číslo .

You certainly don't want to miss this great job opportunity.

  • Trhové Sviny
  • Jan Pečman
  • od 18 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. prosince
  • Ostrava
  • Hutní montáže, a.s.
  • 15 000 – 20 000 Kč
  • České Budějovice
  • Jčks s.r.o.
  • od 14 900 Kč
  • Sázava, Ústí nad Orlicí
  • FOREZ s.r.o.
  • od 17 000 Kč
Zveřejněno: 17. prosince
  • Kutná Hora
  • Philip Morris ČR a.s.
  • od 19 000 Kč
  • ABAS IPS Management s.r.o.
  • Malá Strana, Praha
  • Food Delivery International s.r.o.
  • 15 000 – 25 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

benefit Brno CV CZK IT job jobs kandidát Most náplň práce Office pozice práce employer náplň PC PR profi