Volné místo ve firmě UGO trade s.r.o.

Store Manager / Vedoucí provozovny - UGO Šantovka Olomouc

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Olomouc
Firma UGO trade s.r.o.
Hrubá mzda 30.000 – 35.000 Kč

O nás

UGO trade s.r.o.

UGO je česká firma založená v roce 2005. V roce 2012 koupila celou síť UGO barů společnost Kofola ČeskoSlovensko, která k nim v roce 2014 přidala i síť freshbarů a salaterií Mangaloo. V současnosti provozuje více než 60 Freshbarů a 20 Salaterií. UGO nabízí jídlo a nápoje, jejichž základ je tvořen ovocem a zeleninou. Do našeho týmu UGOFANDŮ přijmeme nové kolegy plné optimismu, aktivního přístupu a energie, kteří se s námi chtějí podílet na úspěšném provozování a rozvoji našich salaterií a freshbarů.

O nás

UGO je společnost, která patří do rodiny Kofola a tvoří zdravější a čerstvější svět. Do našeho týmu „UGOFANDŮ“ hledáme novou posilu, která se dokáže ztotožnit s naším posláním. Naše produkty z čerstvých surovin jsou oblíbenou pochoutkou současnosti a trendem budoucnosti. Jsme inspirováni přirozenými cykly přírody. Věříme, že každý člen týmu je důležitou součástí pro splnění naší společné mise.

Náplň práce:

Store Manager pro UGO provozovnu v Olomouci

Rádi řídíte kolegy a jste fanouškem čerstvých šťáv a salátů? Organizujete sebe i ostatní a máte přirozenou autoritu? Právě rozšiřujeme náš tým UGOfandů o novou posilu!!!

● odpovědnost za výsledky a rozvoj provozovny
● aktivní řízení a organizace směny
● připravovat a prodávat UGO produkty – šťávy, zeleninové saláty, dezerty, wrapy
● servis zákazníkům
● kontrola kvality vydaných pokrmů
● nábor a rozvoj členů týmu

Co od Vás očekáváme:

● schopnost vést a motivovat svůj tým
● zvládání stresových situací
● flexibilita a samostatnost
● chuť se učit a pracovat v týmu
● komunikativnost a příjemné vystupování
● aktivní zákaznický přístup
● vztah ke zdravému životnímu stylu

Co Vám můžeme nabídnout:

● férové ohodnocení
● zajímavý balíček benefitů
● příležitost naučit se něco nového
● skvělý kolektiv a přátelská atmosféra
● zázemí silné a stabilní společnosti, jejímž vlastníkem je společnost Kofola

UKAŽTE SVÉ SCHOPNOSTI A STAŇTE SE SOUČÁSTÍ UGO SVĚTA. V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj životopis.

Těšíme se na Vaše reakce.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát